Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


 

PRODÁNO

Domašín u Vlašimi

 

byt v prvním patře zděného bytového domu

osobní vlastnictví

dispozice 2+1 / výměra bytu 60 m2 / 2x sklepní prostor 7,86 m2

společné prostory v suterénu


 pozn.: nabízený byt byl koupen zájemkyní v předprodejním marketingu

Popis nemovitosti

PRODÁNO

Nabízím vám bytovou jednotku v zděném cihlovém domě v Domašíně u Vlašimi. Byt se nachází v prvním patře domu, je v dobrém udržovaném stavu, z převážné části po rekonstrukci.

Osobní vlastnictví, dispozice bytu 2+1, prostorná chodba, samostatné WC, koupelna, kuchyně s jídelnou, obývací pokoj a ložnice, podlahová plocha celkem 60 m2. K bytu dále náleží dva sklepní prostory o výměře 4,6 m2 a 3,26 m2. Výměry místností najdete v půdorysu níže, taktéž i vizualizaci místností, jak může vypadat váš nový domov.

V sklepních prostorech máte k dispozici společné prostory, pro vaše kola, kočárky a jiné. Bytový dům je v dobrém a udržovaném stavu. O správu domu se stará Stavební bytové družstvo Vlašim - sbdvlasim.cz

Technika: vytápění a teplá voda plynovým kotlem Buderus, plechové radiátory s rozvody v mědi, rozvod elektřiny původní a nový v mědi, odpad v plastu, pochozí materiál dlažba, linoleum, plovoucí podlaha, plastová okna, zateplení západní strany pokojů, strop 2,65 m. Kanalizace obecní, voda ze vzdálené studny, jištěno obecní vodovodní přípojkou. Byt se prodává včetně vybavení, které můžete vidět na fotografiích.  

Náklady na bydlení (vytápění, elektřina, voda, osvětlení, fond oprav, správa atd,) - 5.000 Kč měsíčně / zúčtovatelné.  

V dosahu máte město Vlašim a zde veškeré služby každodenní potřeby. V Domašíně, kousek od bytu najdete mateřskou školku, obchod s potravinami, autobusové zastávky.

Můžete mě kdykoliv kontaktovat na tel. 603150646, emailu reality@jindrichkuthan.cz nebo níže přes poptávkový formulář.

 

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF