Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


byt Benešov

PRODÁNO

 

Benešov u Prahy, Pod Lihovarem 2231/2

bytová jednotka 2+kk s balkonem a sklepním prostorem

obytná výměra bytu 41,5 m2, balkon 10 m2, sklep 1,5 m2

byt umístěn v posledním 4. patře bytového domu

Popis nemovitosti

PRODÁNO

Hledáte ke koupi byt v Benešově, poptáváte žádanou lokalitu s výbornou dostupností centra a infrastruktury?  a nejlépe, aby vás nerušili sousedé a případně jejich domácí mazlíčci? 

Pokud ano, pak vám nabízím pěkný a udržovaný byt o dispozici 2+kk obytnou výměrou 41,57 m2 s balkonem stvořeným pro váš odpočinek a relaxaci o výměře 10 m2 a sklepním prostor 1,5 m2. Celkem včetně příček 55 m2. 

Po vstupu do bytu se nachází předsíň s šatním prostorem 5,79 m2, z předsíně se dostanete do všech ostatních místností a to obývací pokoj s kuchyní 17,87 m2, ložnice 12,89 m2, koupelny 3,47 m2, WC 1,55. Balkon je přístupný z ložnice a obývacího pokoje.

V ceně je zachovalá kuchyňská linka, šatní skříň.

Technika: pochozí materiály plovoucí podlaha a dlažba, okna plastová dvoj sklo, vytápění dálkové, voda městská, bytový dům zděný a velmi dobře udržovaný, stejně tak i okolí bytových domů.  

Byt se nachází v posledním patře 4. patrového bytového domu. Bez výtahu, ale za cenu toho, že jste v posledním patře a nikdo vás neobtěžuje hlukem, stojí za to vyjít pár schodů. Díky VJ orientaci máte příjemné klima i v letních měsících.

Vlastní vyhrazené parkování není, ale zde zaparkujete vždy a to přímo u domu nebo přilehlé ulici.

Pokud rádi chodíte na procházky, běhat, na kolo, pak budete mít blízko do Černoleského lesa a lesoparku Sladovka, kde budete mít naprostý klid si vyčistit hlavu v klidu přírody. V rychlém dosahu máte též krytý plavecký bazén, koupaliště Sladovka a zimní stadion.

Autobusová zastávka 1 min. od bytu, vlakové nádraží 5 min., v centru jste za 3 min. Výborná dostupnost Prahy jak vlakem, autobusem tak i autem. 

Nemovitost je možno financovat hypotečním úvěrem s jehož vyřízením vám rád pomůžu a zajistím vám ty nejlepší podmínky na trhu.

Nezapomeňte se podívat na virtuální prohlídku (3D scan), kde si celý byt můžete projít, jako byste v něm byli. Můžete si měřit místnosti a podívat se i ven na balkon. Pokud byste si nevěděli rady s virtuální prohlídkou, zavolejte mi, rád vám pomůžu.

V případě více zájemců, může být nemovitost prodána formou aukce.

Neváhejte mě ihned kontaktovat a domluvit si prohlídku. Bytů v Benešově není mnoho a poptávka je vysoká, byt jistě nebude v nabídce dlouho.

Cena 3.250.000 Kč

 

 

 

 

Videoprohlídka

3D scan

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF