Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


byt Benešov

PRODÁNO

 

Benešov u Prahy, Pod Lihovarem 2231/2

bytová jednotka 2+kk s balkonem a sklepním prostorem

obytná výměra bytu 41,5 m2, balkon 10 m2, sklep 1,5 m2

byt umístěn v posledním 4. patře bytového domu

Popis nemovitosti

PRODÁNO

Hledáte ke koupi byt v Benešově, poptáváte žádanou lokalitu s výbornou dostupností centra a infrastruktury?  a nejlépe, aby vás nerušili sousedé a případně jejich domácí mazlíčci? 

Pokud ano, pak vám nabízím pěkný a udržovaný byt o dispozici 2+kk obytnou výměrou 41,57 m2 s balkonem stvořeným pro váš odpočinek a relaxaci o výměře 10 m2 a sklepním prostor 1,5 m2. Celkem včetně příček 55 m2. 

Po vstupu do bytu se nachází předsíň s šatním prostorem 5,79 m2, z předsíně se dostanete do všech ostatních místností a to obývací pokoj s kuchyní 17,87 m2, ložnice 12,89 m2, koupelny 3,47 m2, WC 1,55. Balkon je přístupný z ložnice a obývacího pokoje.

V ceně je zachovalá kuchyňská linka, šatní skříň.

Technika: pochozí materiály plovoucí podlaha a dlažba, okna plastová dvoj sklo, vytápění dálkové, voda městská, bytový dům zděný a velmi dobře udržovaný, stejně tak i okolí bytových domů.  

Byt se nachází v posledním patře 4. patrového bytového domu. Bez výtahu, ale za cenu toho, že jste v posledním patře a nikdo vás neobtěžuje hlukem, stojí za to vyjít pár schodů. Díky VJ orientaci máte příjemné klima i v letních měsících.

Vlastní vyhrazené parkování není, ale zde zaparkujete vždy a to přímo u domu nebo přilehlé ulici.

Pokud rádi chodíte na procházky, běhat, na kolo, pak budete mít blízko do Černoleského lesa a lesoparku Sladovka, kde budete mít naprostý klid si vyčistit hlavu v klidu přírody. V rychlém dosahu máte též krytý plavecký bazén, koupaliště Sladovka a zimní stadion.

Autobusová zastávka 1 min. od bytu, vlakové nádraží 5 min., v centru jste za 3 min. Výborná dostupnost Prahy jak vlakem, autobusem tak i autem. 

Nemovitost je možno financovat hypotečním úvěrem s jehož vyřízením vám rád pomůžu a zajistím vám ty nejlepší podmínky na trhu.

Nezapomeňte se podívat na virtuální prohlídku (3D scan), kde si celý byt můžete projít, jako byste v něm byli. Můžete si měřit místnosti a podívat se i ven na balkon. Pokud byste si nevěděli rady s virtuální prohlídkou, zavolejte mi, rád vám pomůžu.

V případě více zájemců, může být nemovitost prodána formou aukce.

Neváhejte mě ihned kontaktovat a domluvit si prohlídku. Bytů v Benešově není mnoho a poptávka je vysoká, byt jistě nebude v nabídce dlouho.

Cena 3.250.000 Kč

 

 

 

 

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách. Jmenuji se Jindřich Kuthan, jsem realitní makléř a rád bych Vám nabídl mé služby. Pokud hledáte někoho, kdo se špičkově postará o prodej Vaší nemovitosti, jste zde správně.

V realitách působím od roku 2008. Podnikání na realitním trhu je pro mne nejenom práce, ale zároveň i hobby, což se odráží i na mém přístupu ke klientovi, dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na férovém jednání, dobrém jménu a pověsti, což dokládají reference mých klientů. Zároveň je pro mne důležité neustálé vzdělávání, k prezentaci Vaší nemovitosti používám moderní nástroje.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Já se ale snažím poskytnout takové služby, aby po skončení obchodu byl klient nejen spokojen se svým výběrem makléře pro prodej své nemovitosti, ale aby rád doporučil mé služby svým známým a přátelům.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Za 13 let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovisti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu.

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář