Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


byt Březí

PRODÁNO

BYT 3+kk 

výměra 65 m2

společná terasa 15 m2 a dvorek 

Březí u Říčan, Jana Nepomuckého 200

 

virtuální (3D scan) a video prohlídka

Popis nemovitosti

PRODÁNO

Pokud hledáte byt, kde najdete o něco více klidu než ve velkých bytových domech, kde vás nebudou rušit sousedé neustálým dupáním a hlukem, pak vám nabízím bytovou jednotku o dispozici 3+kk, výměrou 65 m2, s pavlačovou terasou a menším dvorkem v obci Březí u Říčan.

Byt je umístěn v rodinném bytovém domě, celkem o 3 jednotkách. Byt je podlažně přízemí a podkroví.

Podlahově od vchodu se jedná o přízemí, kde je umístěn obývací pokoj společně s kuchyní, veranda a koupelna s WC. Do podkroví se dostanete po točitém schodišti, zde najdete chodbu s prostorem pro šatnu a dva pěkné prosvětlené pokoje s jiho-západní orientací.

Zánovní kuchyňská linka včetně spotřebičů v ceně 140. tis. Kč – digestoř, myčka, el. sklokeramická deska, el. trouba a mikrovlnná trouba (Electrolux, Zannusi, beko).

V koupelně sprchový kout, umyvadlo, záchod, pračka, bojler 100L a elektrický kotel.

Terasa je společná se sousedícím bytem, společný dvorek poskytuje místo pro posezení s rodinou a přáteli, na severní straně s možností zbudování kůlny, sloužící jako sklad pro kola, kočárek a podobné.


Technika: podkroví zatepleno, sádrokartonové stropy, jádro zděné, plovoucí podlahy, keramická dlažba a obklady, plastová střešní okna dvojsklo, rozvody v mědi a plastu, podlahové vytápění el. kotlem s regulační jednotkou. Zdivo domu cihla, zatepleno polystyrenovou izolací v lepidle (bez finální fasády), voda a kanalizace obecní. Energetická náročnost domu PENB - D. Parkování podél přilehlé komunikace, nebo v blízké ulici.

Náklady na bydlení komplet do 3.000 Kč/měsíc.

Byt byl kolaudován v roce 2017 a byl užíván 2 roky nájemcem. Byt bez věcných břemen, právních vad. 

V okolí Březí najdete rozmanitou přírodu, v blízkosti lesy, rybníky, pěší turistika, cyklostezky a další volnočasové aktivity pro rodiny i páry.

Autobusová zastávka 70 m, rychlá dostupnost Říčan 4 min. a centra Prahy 30 min. Kompletní občanská vybavenost se nachází v Říčanech a Kolovratech.

Nemovitost je možno financovat hypotečním úvěrem s jehož vyřízením vám rád pomůžu a zajistím vám ty nejlepší podmínky na trhu.

Nezapomeňte se podívat na virtuální prohlídku (3D scan), kde si celý byt můžete projít, jako byste v něm byli. Můžete si měřit místnosti a podívat se i ven na terasu. Pokud byste si nevěděli rady s virtuální prohlídkou, zavolejte mi, rád vám pomůžu.

Neváhejte mě ihned kontaktovat a domluvit si prohlídku. 

Cena 4.500.000 Kč

Videoprohlídka

3D scan

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF