byt Březí

REZERVACE

BYT 3+kk 

výměra 65 m2

společná terasa 15 m2 a dvorek 

Březí u Říčan, Jana Nepomuckého 200

 

virtuální (3D scan) a video prohlídka

Popis nemovitosti

REZERVOVÁNO

Pokud hledáte byt, kde najdete o něco více klidu než ve velkých bytových domech, kde vás nebudou rušit sousedé neustálým dupáním a hlukem, pak vám nabízím bytovou jednotku o dispozici 3+kk, výměrou 65 m2, s pavlačovou terasou a menším dvorkem v obci Březí u Říčan.

Byt je umístěn v rodinném bytovém domě, celkem o 3 jednotkách. Byt je podlažně přízemí a podkroví.

Podlahově od vchodu se jedná o přízemí, kde je umístěn obývací pokoj společně s kuchyní, veranda a koupelna s WC. Do podkroví se dostanete po točitém schodišti, zde najdete chodbu s prostorem pro šatnu a dva pěkné prosvětlené pokoje s jiho-západní orientací.

Zánovní kuchyňská linka včetně spotřebičů v ceně 140. tis. Kč – digestoř, myčka, el. sklokeramická deska, el. trouba a mikrovlnná trouba (Electrolux, Zannusi, beko).

V koupelně sprchový kout, umyvadlo, záchod, pračka, bojler 100L a elektrický kotel.

Terasa je společná se sousedícím bytem, společný dvorek poskytuje místo pro posezení s rodinou a přáteli, na severní straně s možností zbudování kůlny, sloužící jako sklad pro kola, kočárek a podobné.


Technika: podkroví zatepleno, sádrokartonové stropy, jádro zděné, plovoucí podlahy, keramická dlažba a obklady, plastová střešní okna dvojsklo, rozvody v mědi a plastu, podlahové vytápění el. kotlem s regulační jednotkou. Zdivo domu cihla, zatepleno polystyrenovou izolací v lepidle (bez finální fasády), voda a kanalizace obecní. Energetická náročnost domu PENB - D. Parkování podél přilehlé komunikace, nebo v blízké ulici.

Náklady na bydlení komplet do 3.000 Kč/měsíc.

Byt byl kolaudován v roce 2017 a byl užíván 2 roky nájemcem. Byt bez věcných břemen, právních vad. 

V okolí Březí najdete rozmanitou přírodu, v blízkosti lesy, rybníky, pěší turistika, cyklostezky a další volnočasové aktivity pro rodiny i páry.

Autobusová zastávka 70 m, rychlá dostupnost Říčan 4 min. a centra Prahy 30 min. Kompletní občanská vybavenost se nachází v Říčanech a Kolovratech.

Nemovitost je možno financovat hypotečním úvěrem s jehož vyřízením vám rád pomůžu a zajistím vám ty nejlepší podmínky na trhu.

Nezapomeňte se podívat na virtuální prohlídku (3D scan), kde si celý byt můžete projít, jako byste v něm byli. Můžete si měřit místnosti a podívat se i ven na terasu. Pokud byste si nevěděli rady s virtuální prohlídkou, zavolejte mi, rád vám pomůžu.

Neváhejte mě ihned kontaktovat a domluvit si prohlídku. 

Cena 4.500.000 Kč

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách. Jmenuji se Jindřich Kuthan, jsem realitní makléř a rád bych Vám nabídl mé služby. Pokud hledáte někoho, kdo se špičkově postará o prodej Vaší nemovitosti, jste zde správně.

V realitách působím od roku 2008. Podnikání na realitním trhu je pro mne nejenom práce, ale zároveň i hobby, což se odráží i na mém přístupu ke klientovi, dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na férovém jednání, dobrém jménu a pověsti, což dokládají reference mých klientů. Zároveň je pro mne důležité neustálé vzdělávání, k prezentaci Vaší nemovitosti používám moderní nástroje.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Já se ale snažím poskytnout takové služby, aby po skončení obchodu byl klient nejen spokojen se svým výběrem makléře pro prodej své nemovitosti, ale aby rád doporučil mé služby svým známým a přátelům.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Za 13 let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovisti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu.

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář