Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


byt Praha pronájem

PRONAJATO

Praha-Smíchov, ul. Na Březince 

 

pronájem přízemního bytu o dispozici 2+1

výměra 54 m2

byt po kompletní rekonstrukci

 

Popis nemovitosti

Nabízím vám pronájem přízemního bytu o dispozici 2+1 a výměře 54 m2 se sklepním prostorem. Byt se nachází v ulici Na Březince, Praha-Smíchov.

Byt prošel kompletní rekonstrukcí, plovoucí podlahy, dlažba v koupelně, plastová okna 3 sklo, plechové radiátory, žaluzie ve všech oknech, v chodbě a kuchyni bodová svítidla, kamerový domácí zvonek, stropy 2.9 m. 

Kuchyně nová, ještě nepoužitá, disponuje vestavnou lednicí s mrazákem, granitovým dřezem, troubou, indukční varnou deskou, digestoří, myčkou. 

Koupelna s topným žebříkem, vanou, umyvadlem, WC, plynovým kotlem a bojlerem.

Přes silnici od bytu dětské hřiště, zimní stadion, potraviny, sady Na Skalce, bus zastávky, metro Anděl.

Majitel požaduje a bude ověřeno, nájemce bez exekucí, insolvencí, s čistým trestním rejstříkem. Majitel si vyhrazuje právo výběru nájemce.

Nájemné 17.000 Kč, služby 1.000 Kč + elektroměr přepsán na nájemce (elektřinou se i vytápí, spotřeba cca. 3.000 Kč). Kauce (jistina) ve výši 34.000 Kč (v případě zvířete v bytě 51.000 Kč), provize RK 17.000 Kč bez DPH. 

V případě zájmu o prohlídku nabízeného bytu mě neváhejte kontaktovat. Pronájem nabízeného bytu mohu doporučit.

 

 

 

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF