Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


REZERVACE

Praha, Stodůlky, ulice Trávníčkova

 

družstevní byt 2+1, lodžie, sklepní kóje

výměra bytu 59,74 m2, plus zasklená lodžie 6,78 m2, sklep 7 m2

 

rychlá dostupnost metra B Luka a autobusové zastávky do 3 minut

 

Popis nemovitosti

Nabídka je nyní rezervována.

Byt v družstevním vlastnictví v Praze Stodůlkách, ulice Trávníčková, se skvělou dostupností metra B Luka a autobusové zastávky, které jsou v dosahu pouhých 3 minut.

Byt je v původním stavu před kompletní rekonstrukcí o dispozici 2+1 s podlahovou výměrou bytu 59,74 m2, plus zasklená lodžie 6,78 m2 a sklepní kóje 7 m2. Od vstupu do bytu se nachází prostorná chodba s umístěním spíže, dále koupelna, samostatné WC, ložnice situována na sever, kuchyně a obývací pokoj se vstupem na lodžii s jihozápadní orientací.

Nespornou výhodou nabízeného bytu je již zmiňovaná rychlá dostupnost dopravní obslužnosti, ale stejně tak i základní školy 240 m, školky 120 m a ostatních služeb typu poliklinika, lékárny, obchodní domy, kulturní středisko, a to vše máte téměř na dosah ruky.

Pokud rádi chodíte na procházky, běhat, na kolo, pak máte v krátké vzdálenosti Centrální park Stodůlky, kde si můžete vyčistit hlavu v klidu přírody. Pokud se vám nebude chtít do parku, můžete vzít své děti a domácí mazlíčky a můžete se projít v místním vnitrobloku, kde jsou i dětská hřiště.

Technika: velmi dobře udržovaný zateplený panelový bytový dům, plynová přípojka pro kuchyň, litinové radiátory, pochozí materiály linoleum, okna plastová dvojsklo, vytápění dálkové, voda městská, PENB bude brzy doplněn.

Parkování veřejné přímo u domu nebo v okolních ulicích.

Měsíční předpis plateb (teplo, voda, společné prostory, fond oprav) 3644 Kč, anuita plně splacena. Dokumenty, stanovy a jiné najdete na stránce družstva bdtravnickova.cz

Neváhejte se mi ozvat a domluvit si prohlídku. 

 

Cena 5.500.000 Kč 

 

 

Videoprohlídka

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF