Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


byt v Benešově

PRODÁNO
ukázka prezentace k prodeji bytu


Tato webová stránka neslouží k prodeji uvedené nemovitosti, ale jako ukázka PREZENTACE, která DOBŘE a RYCHLE prodá.

Tento byt se prodal velmi rychle, do 2 dnů měl svého majitele.

Zde se můžete podívat, jak v praxi vypadá profesionální prezentace s použitím moderních nástrojů k prodeji. Kromě podrobného popisu se zde můžete podívat na video prohlídku, 3D sken, profi fotky s půdorysem.


Benešov u Prahy

byt po rekonstrukci o dispozici 3+1  celková výměra 65,7 m2 z toho zděný sklep 8,1 m2  osobní vlastnictví  umístění bytu v 3. patře bez výtahu  veřejné parkování před domem

na úvod pár slov o prezentaci

Prezentaci jsem propracoval tak, aby vynikl potenciál bytu. A protože jsem do prodejní strategie zakomponoval nejen profesionální fotografie a velmi podrobný popis s půdorysem, ale i video prohlídku a 3D sken, mohl si každý potenciální zájemce pěkně v klidu z domova „projít“ celý byt, každý jeho koutek, výhled z okna a okolí domu a promyslet si, jestli je tato nemovitost to, co hledá. Díky virtuální prohlídce mohli zájemci ukázat byt i svým kamarádům nebo rodině, kteří na prohlídce nebyli. Věděli jste například, že se v 3D prohlídce dá i měit? :-)

Po shlédnutí celé prezentace dorazí na prohlídku většinou už jen vážní zájemci, kteří vědí, do čeho jdou, co od dané nemovitosti očekávat.

O tenhle pěkný dům byl velký zájem a prodal se velmi rychle. Ještě ten den, kdy se uskutečnily první prohlídky, jsem s budoucími majiteli k jejich velké radosti podepisoval rezervaci a opravdu si pamatuji jejich radost, že noví majitelé budou právě oni.

I takhle může vypadat prezentace vaší nemovitosti. A je opravdu jedno, jestli prodáváte byt před rekonstrukcí, menší rodinný domek, vilu za 20 milionů nebo starší chalupu, která se již delší čas neobývá.

"Každá nemovitost má totiž své kouzlo, které podobná prezentace vyzdvihne tak, že na nového majitele nebude dlouho čekat!"


Součástí každé prodejní prezentace, kterou pro své klienty zpracovávám, je následující:

✔️ profesionální fotografie
✔️ detailní popis nemovitosti s půdorysem
✔️ virtuální a video prohlídka
✔️ 3D sken
✔️ každá nemovitost má svou vlastní webovou stránku s detailními informacemi
✔️ placené přední pozice na inzertních serverech
✔️ placená propagace na sociálních sítích

‼️ Svým klientům ve zprostředkovatelské smlouvě GARANTUJI mojí vlastní finanční investici, kterou do přípravy prezetnace, do marketingu a do následného prodeje vložím. 

Popis nemovitosti

V popisu nemovitosti uvádím vždy veškeré dostupné informace, které detailně rozepisuji:

Nabízím vám hezký byt v osobním vlastnictví v Benešově u Prahy.

Byt prošel v roce 2019 zdařilou kompletní rekonstrukcí. Dispozice 3+1 (předěláno z 2+1) s celkovou výměrou bytu 57,6 m2 plus zděným sklepem 8,1 m2, celkem 65,7 m2.

Výhodou sklepu je, že se nachází ihned pod schodištěm do suterénu, takže kolo, kočárek a ostatní, máte ihned po ruce. 

Od vstupu do bytu se nachází chodba s šatním prostorem 3,40 m2, kuchyně 4,30 m2, koupelna s WC 4,90 m2, dětský pokoj 10 m2, obývací pokoj 21 m2, ložnice 14 m2.

V ceně je zachovalá kuchyňská linka, není vybavena el. spotřebiči.

Zálohy na bydlení jsou před vyúčtováním v průměru za rok 2021 - 4080 Kč měsíc+elektřina.

Technika: obvodové nosné zdivo plná cihla, sádrokartonové podhledy, litinové radiátory, rozvedený datový kabel, dostatek el. zásuvek, pochozí materiály plovoucí podlaha a dlažba, okna plastová dvoj sklo, interiérové dveře s obložkami, vytápění dálkové, voda městská, bytový dům zděný cihla a velmi dobře udržovaný, stejně tak i okolí bytových domů.  PENB ,,D,,.

Byt se nachází v 3. patře bytového domu bez výtahu. Díky světové orientaci máte příjemné klima i v letních měsících.

Vlastní vyhrazené parkování není, ale zde dobře zaparkujete, a to přímo u domu nebo v okolních ulicích.

Pokud rádi chodíte na procházky, běhat, na kolo, pak budete mít blízko ke Konopišti, kde budete mít naprostý klid si vyčistit hlavu v klidu přírody. A když se vám nikam nebude chtít, vezmete děti a můžete zajít na oplocené míčové hřiště ve vnitrobloku.

Velkou výhodou je rychlá pěší dostupnost vlakového a autobusového nádraží, nákupních center. Pro zaměstnance nemocnice Rudolfa a Stefanie skvělá dostupnost do zaměstnání, pár kroků a jste v práci a pár kroků a jste pěkně doma. Výborná dostupnost Prahy jak vlakem, autobusem tak i autem. 

Nemovitost je možno financovat hypotečním úvěrem.

Nezapomeňte se podívat na virtuální prohlídku (3D scan), kde si celý byt můžete projít, jako byste v něm byli, můžete si měřit místnosti a tím i plánovat, kam jaký nábytek umístit. Pokud byste si nevěděli rady s virtuální prohlídkou, zavolejte mi, rád vám pomůžu.

V případě více zájemců, může být nemovitost prodána formou aukce nejvyšší nabídce.

Zájemce s financováním přes hypoteční úvěr prosím, aby měli předem úvěr v bance před schválený.

Neváhejte se mi ozvat na kontaktech níže a domluvit si prohlídku. Bytů v Benešově není mnoho a poptávka je vysoká, byt nebude v nabídce dlouho.

Dále vkládám mapu s přesnou adresou (zde je ale mapa pouze ukázka, adresa není zadána), video prohlídku, 3D sken a dostatek fotografií (které nechávám fotit profesionálního fotografa) a vytvářím i půdorys pro lepší představu dispozice nemovitosti.

Videoprohlídka

3D scan

 

 

I vaše nemovitost může mít skvělou propagaci, výborně zpracovaný marketing a prodejní strategii!

Jděte úspěšnému prodeji naproti, v dnešní době se to více než vyplatí.


reference jako důkaz místo slibů

    Jindřich Kuthan.cz - realitní makléř na Firmy.cz

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF