Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


REZERVACE

Benešov u Prahy

ul. Ladova 1182

 

byt ve zvýšeném přízemí zděného bytového domu

osobní vlastnictví

dispozice 2+1 / výměra bytu 53,8 m2 / 2x sklepní prostor celkem 10,9 m2

 

původní stav před kompletní rekonstrukcí


 

Popis nemovitosti

Tento byt je nyní rezervován. V případě, že hledáte podobný, již brzy budu mít v nabídce téměř totožný a v stejné ulici. Pouze se jedná o umístění v 2 patře. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.

Nabízím vám bytovou jednotku v zděném cihlovém domě v Benešově u Prahy, v ulici Ladova. Byt je umístěn ve zvýšeném přízemí domu. Bytová jednotka je zcela v původním stavu, před kompletní rekonstrukcí. 

Osobní vlastnictví, dispozice bytu 2+1, prostorná chodba, samostatné WC, koupelna, kuchyně s jídelnou, obývací pokoj a ložnice, podlahová plocha celkem 53,8 m2.

K bytu dále náleží dva sklepní prostory o celkové výměře 10,9 m2. Sklepy jsou v dnešní době velmi žádáné a zde máte rovnou 2, takže máte dostatek místa pro kola, lyže, nebo pro uskladnění kompotů a jiného.    

Výměry místností najdete v půdorysu níže, taktéž i vizualizaci místností, jak může byt vypadat po rekonstrukci.

Bytový dům je v dobrém a udržovaném stavu, bez právních vad. Okolo domu najdete dostatek veřejného parkovacího místa.

Technika: vytápění plynem Vafky, teplá voda bojler, rozvod elektřiny původní, odpad v plastu, pochozí materiál dlažba, parkety, plastová okna dvojsklo, strop 2,55 m, kanalizace a voda obecní. 

Náklady na bydlení (studená voda, osvětlení, fond oprav, správa, režie,) - 1378 Kč měsíčně. Dále náklady na vytápění a elektřinu cca. 2800 Kč měsíčně.   

V rychlém dosahu máte městskou dopravu, nákupní centra, centrum města a veškeré občanské služby. 

V případě, že vás nabídka zajímá, můžete mě kdykoliv kontaktovat na tel. 603150646, emailu reality@jindrichkuthan.cz nebo níže přes poptávkový formulář. Zodpovím vám vaše dotazy a domluvíme se na prohlídce.

Cena 3.550.000 Kč dělá z tohoto bytu zajímavou koupi, když přičteme částku za rekonstrukci, pak se stále jedná o jeden z mála cenově dostupných bytů v Benešově.

Videoprohlídka

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF