Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO  

Týnec nad Sázavou

 

byt v 2. patře zděného bytového domu

osobní vlastnictví

 

dispozice 2+1 s balkonem a sklepem

výměra bytu 49,6 m2 / balkon 2 m2 / sklep 2,4 m2

 

rychlá dostupnost centra města, služeb a dopravní obslužnosti

 

pozn. WEBOVÁ PREZENTACE JE V PŘÍPRAVĚ, POSTUPNĚ ZDE BUDOU DOPLNĚNÉ VŠECHNY MATERIÁLY.

Pokud ale už nyní víte, že se Vám tento byt líbí, neváhejte a zavolejte nebo napište.

 

Popis nemovitosti

PRODÁNO

Rychlá dostupnost vlakového a autobusového spojení, školy a školky, obchodů, lékařů, na dosah procházky do okolní přírody, relaxace u řeky Sázavy. To vše a ještě mnohem víc Vám nabídne prodávaný byt v Týnci nad Sázavou, ulicí Jílovská. 

Nabízím vám ke koupi byt v 2. patře zděného bytového domu o dispozici 2+1, výměře bytu 49,7 m2, balkonu 2 m2, sklepu 2,4 m2, celkem 54,1 m2. K bytu samozřejmě náleží i možnost použití společných prostor jako je sušárna a kočárkárna. 

Byt disponuje prostornou předsíní se úložným prostorem skříní, velkým obývacím pokojem se vstupem na balkon a prostorným druhým pokojem. Kuchyně je průchozí z předsíně a stejně tak i z druhého pokoje. 

Byt je v původním stavu s umakartovým jádrem, ale výhodou je nová elektřina v mědi a rozvody v plastu. Kuchyňská linka je nová, nepoužitá a je v ceně a to včetně všech spotřebičů jako je lednice, el. trouba, myčka, mikrovlnná trouba, pračka. 

Technika: vytápění a teplá voda dálkově, litinové radiátory, optický internet v domě, telefonní a anténní rozvod, podlahy linoleum, plastová okna dvojsklo

Byt je funkční a ještě Vám může v tomto stavu dobře posloužit. Pokud by se vám nyní nehodilo invetsovat do bytu, můžete se pustit do rekonstrukce později, až bude vhodná chvíle. 

Náklady na bydlení: 

SVJ v roce 2023 nově založeno, s jasným řádem, stanovami. Bytová jednotka bez závazků, dluhů či jiných vad.

V Týnci nad Sázavou musím vyzvdvihnout výborné spojení s Prahou a to jak vlakové, tak autobusové. Stejně tak i autem se nejedná o dlouhé cestování. 

Pokud vás byt zaujal, neváhejte se mi ozvat a domluvit si společnou prohlídku. 

konečná cena 3.000.000 Kč

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF