Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chalupa Borovnička

 

PRODÁNO

 

CHALUPA BOROVNIČKA č.p.109

2+1/ terasa / užitná plocha 116,5 m2

pozemek okolo chalupy 4.155 m2

zemědělské pozemky 75.050 m2

Popis nemovitosti

Chalupa se nachází na klidném a pěkném místě s jižní orientací.

Před domem se nachází prostorná terasa, z které navazuje vstup do domu. Dispozice 2+1, obývací pokoj, ložnice, kuchyně se spíží, koupelna a dále technické a skladové prostory sklepa, dílny, chlévu, skladu a otevřené půdy s možností další vestavby obytných prostor. Kompletní dispozice je vyobrazena včetně legendy ve fotografiích. Obytný prostor rozdělen příčkami, možno tedy dispozici měnit dle vašich představ.

Kompletní užívaná obytná plocha včetně koupelny, kuchyně, spíže, chodeb je 62,6 m2.

Kompletní užitná plocha sklep, sklad, chlév a ostatní v domě je 53,9 m2. V užitné ploše není uvedena terasa, půda, kůlna a stodola.

Pozemek okolo domu svažitý, travnatý, se skleníkem, záhonky, ovocnými stromky. Celková plocha pozemků, která je součástí prodeje – 4.155 m2

Nemovitost byla velmi kvalitně a pečlivě postavena, základy kamenné, obvodové zdivo o šířce 49 cm, vše v perfektním stavu, bez viditelných statických chyb, suché zdi. Podlahy a stropy betonové, okna původní špaletová, střecha eternit a taška, krovy ve výborném stavu.  Vytápění lokálními kamínky v chodbě u vstupu a dále akumulačními kamny, voda z vlastní kopané studny zavedena do domu, elektřina rozvedena ve všech prostorech chalupy, odpad sveden do septiku. Ve sklepním prostoru, který je přístupný z domu, je umístěna nová domácí vodárna.

Dále se na pozemku u domu nachází stodola, která je ale v havarijním stavu a dřevěná kůlna, která ještě poslouží.

Příjezd k domu vlastní z obecní komunikace, nemovitost bez právních vad.

Pokud hledáte chalupu pro trávení vašeho volného času, či hledáte bydlení v rozumném finančním rozpětí, pak mohu nabízenou nemovitost jen doporučit. Obec Borovnička leží v oblasti Krkonošského předhůří asi 15 km severozápadně od města Dvora Králové nad Labem, při okraji okresu Trutnov. Více o obci najdete na jejich stránkách borovnicka.eu

K chalupě jsou navazující zemědělské pozemky, které je možno odkoupit. Orná půda 30.664 m2, travní porost 44.386 m2. Plochy navazují od zahrady u domu a téměř tvoří jeden funkční celek. Zakreslení v mapách č.1, č.2 v příloze fotografie. Orientace jižní, jiho-západní. Pozemky jsou zatížené nájemní smlouvou, a to trvalý travní porost do 12/2028, orná půda do 12/2023.

Cena nemovitosti bez zemědělských pozemků 2.450.000 Kč, cena s pozemky 5.100.000 Kč.

Pro seznámení se s nemovitostí si pečlivě projděte video prohlídku včetně pohledu z ptačí perspektivy, a především virtuální prohlídku, která vám ukáže každý detail vnitřku nemovitosti.

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

kontakt

Jindřich Kuthan

tel. 603150646

 reality@jindrichkuthan.cz

http://jindrichkuthan.cz/

c1d68fda-11de-4237-8537-2734c1b49bd1_1

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.

Kontatujte mě !


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář