Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


chalupa Nová Ves u Lešan

PRODÁNO

 

prodej rodinného domu 3+kk s prostornou stodolou,

letním domkem 3+kk

a pozemkem o celkové výměře 4483 m2

 

 

 příroda, klid, relax, soukromí

 

rodinné bydlení, chalupaření, menší hospodářství

Popis nemovitosti

Nabízená nemovitost má široké využití, takže zařadit ji do jednoho typu nemovitosti je zavádějící. A jaké využití může nemovitost nabídnout?  od rodinného bydlení s rozsáhlým zázemím, po chalupaření, až po menší hospodářství. Sami si vyberte, jaká z možností vám nejlépe vyhovuje.

Nemovitost najdete v malé poklidné vesničce Nová Ves u Lešan, v okrajové části této obce, dá se říci polosamotě. Vesnička leží ve vyhledávané rekreační oblasti – Posázaví, řeku Sázavu najdete nedaleko obce. Dostupný je jez v blízkosti Kamenného Přívozu, stejně jako Kamenný Přívoz samotný. K větším městům v blízkém okolí Nové Vsi patří Benešov, Týnec nad Sázavou, Jílové u Prahy a rychle je dostupná i Praha samotná. V horkém letním počasí slouží jako zdroj osvěžení nejen řeka Sázava, ale i nedaleký Mošťanský rybník. Okolní příroda nabízí možnosti pro pěší turistiku, cykloturistiku, rybaření, houbaření.

Půdorysy s výměrou všech budov a vizualizace najdete níže v příloze foto. 

Rodinný dům 3+kk s garáží, sklepy a prostornou půdou

Rodinný dům nabízí dispozici 3+kk, 83 m2, s garáží, sklepy a prostornou půdou, která vybízí k přestavbě na obytné podkroví a tím využití kapacity domu na maximum (97 m2, výška k prvému trámu 2,7 m2). V době užívání byla nově vybudována koupelna a komplet ústřední topení s el. kotlem. Dům je před rekonstrukcí, takže si zde můžete vytvořit moderní a útulné bydlení podle svých představ. Dům je situován ve vyšší části kopce a díky tomu na vás příjemně působí okolní prostředí.

Elegantní letní domek o dispozici 3+kk

Elegantní letní domek je lemován dominantní skálou ze severovýchodní strany a nabízí dispozici 3+kk, výměrou 39 m2. Je ideální pro letní pobyty a relaxaci v příjemném prostředí. Vytápění domku otevřeným krbovým ohništěm, voda zde není zavedena a není zde koupelna a WC. Krytá terasa před vstupem do domku poskytuje naprosto skvělé ničím nerušené posezení na ploše 4,6 m2.

Kamenná stodola s otevřeným prostorem a vestavěným chlévem

Kamenná stodola nabízí velkorysý užitný prostor, 160 m2, vestavěný chlév s klenbovými stropy a další oddělený prostor, nad kterým se nachází další plocha podkroví, kterou lze libovolně využít k dalším vaším potřebám. Stodola má zkrátka velmi rozsáhlé využití.

Oddělené prostory ve stodole vybízí k vybudování jedinečného zázemí pro posezení s rodinou a přáteli u grilu.

Ke stodole navazuje ještě pergola a od vjezdu do dvora menší jezírko. A pozor, materiál na stodolu byl použit ze skály, nacházející se za letním domkem. Takže vše zůstává na svém místě. 

Pozemek o výměře 4438 m2 s uzavřeným dvorem

Celý komplex se nachází na pozemku nepravidelného tvaru o výměře celkem 4438 m2, který nabízí uzavřený dvůr a poskytuje naprosté soukromí. Pozemky jsou převážně oploceny, tvořeny travním porostem, kaskádovité, svažité. Dvůr poskytuje dostačující manipulační plochu s rychlou dostupností všech budov. Na skalní útvar navazuje skalka a záhony. 

Nemovitost je skvělou příležitostí pro ty, kteří hledají klidné a příjemné bydlení v krásné přírodě, a především soukromí, a to vám zde bude poskytnuto. Nabízí se zde možnost využití rodinného domu s velkorysým zázemím, chalupy nebo menší hospodářské usedlosti. Všechny uvedené způsoby využití jsou zde naplno možné. Pokud hledáte ideální místo pro relaxaci a odpočinek, nabízená nemovitost je pro vás tou správnou volbou.

Jsem si jistý, že nabízená nemovitost nebude v nabídce dlouho.

Pokud vás nemovitost zaujala, neváhejte mě ihned kontaktovat a domluvit si se mnou prohlídku. Budu se na vás těšit.

cena: 5.500.000 Kč (v případě více zájemců, může být nemovitost prodána nejvyšší nabídce)

Videoprohlídka

Historie nemovitosti

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF