Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


chata Kácov

 

chata s krytou terasou u Kácova na jedinečném místě u břehu řeky Sázavy

vlastní pozemek o výměře 2549 m2

užitná plocha chaty 42.5 m2, terasy 49 m2, sklepa 5 m2

napojeno a zavedeno na užitnou vodu ze skalního vrtu, vlastní ČOV, elektřina 230/400 V

řeka, příroda, klid, relax, soukromí 

PRODÁNO

 

Popis nemovitosti

PRODÁNO

Pro milovníky řeky Sázavy, rybaření, krásné přírody a klidu mám naprostou rekreační perlu u obce Kácov, která leží úplně stranou od lidí. Nejedná se o obyčejné místo, je to místo, které vás plně pohltí, nadchne svou atmosférou a rozmanitostí místa. Dobře víte, že sehnat chatu přímo u vody, a ještě s vlastním pozemkem, je téměř nemožné. A zde máte jedinečnou možnost ji mít. 

Sami se podívejte na videoprohlídku a fotografie, ale ani ty nedokážou plně zachytit jedinečnost místa, na kterém se chatka nachází. Nad chatou vede trať Posázavský Pacifik, vlak zde zajíždí do Kácovského skalního tunelu o délce 93 m a věřte, projetí vlaku je dokonce příjemné. Skalní masiv je nedílnou a dominantní součástí prostředí chatky, takže můžete přibalit lezecká lana a skálu můžete zdolávat, ale prosím beze mě.

Vezmete si rybářské pruty, hned jste u břehu řeky, nahodíte a budete si vychutnávat klid, který vás obklopuje. Pozemek nabízí mnoho prostoru, vzrostlá vrba nabídne relaxační místo ve stínu a když budete chtít, skočíte do zakotvené pramice a budete se z řeky kochat pohledem na svojí novou chatu s pozemkem a jeho dominantami, anebo chytat velké sumce, kteří zde prý jsou a kde je chytal i známý rybář Jakub Vágner.  Hloubka vody v těchto místech je 3.5 m.

Chatka s jižní orientací vám nabízí v přízemí kuchyňský kout se zázemím, obývací relaxační prostor s výhledem k řece, samostatnou koupelnu s WC, sprchou a umyvadlem. Do podkroví se dostanete po dřevěném schodišti a zde najdete ložnici a u vstupu ze schodiště prostor, kde je možno ještě dobudovat další menší obytný pokoj. 

Od hlavního vstupu navazuje zastřešená terasa, která vám nabídne mnoho místa pro posezení, relaxaci s rodinou nebo vašimi dobrými přáteli. Za terasou se dále nachází zcela krytá technická místnost, sloužící jako sklad a dílna.

A samozřejmě nechybí ani sklepní prostor o 5 m2, kde pro vás nechám chladit aperitiv, pro přípitek nových spokojených majitelů. 

Výměry a uspořádání jednotlivých prostor najdete v příloze foto – 3D půdorysy s popisky. 

Obdélníkový pozemek je vlastní, příjezd zajištěn po obecní komunikaci, celková výměra je 2549 m2. Pozemek ve východní části disponuje plechovým zahradním domkem a od této části se táhne dále směrem na východ, podél břehů řeky.

Technika: zasíťování užitkovou vodou z vrtu ve skále, elektřinou (dostatek zásuvek po celém objektu) a domácí čistírnou odpadních vod, vytápění krbovými kamínky, teplá voda z průtokového bojleru, přízemí zatepleno minerální vatou cca. 8 cm, podkroví 12 cm a krovy 15 cm, okna dvojitá plastová, v přízemí pochozí dlažba, patro celodřevěné, střecha plechová, terasa IPA a polykarbonát, základ a podezdívka betonová kamenná. Koupelna s vyhřívanou podlahou. Výška stropů přízemí 2.25m, podkroví 2.10m. ČOV a terasa není zlegalizovaná a tato záležitost bude již přenechána novému majiteli.

Tím, že chata je jen kousek od řeky, tak se samozřejmě jako ostatní takové chaty nachází v povodňovém pásmu, ale dle informací nebyla obytná část chaty nikdy zatopena, pouze k základům. Nedávno byl před chatkou ještě vybudován val, takže by se riziko zatopení mělo ještě více minimalizovat. 

A ještě jedna věc, pokud jste milovníci golfových hřišť, pak vám chata může sloužit ještě jako zázemí pro tento váš koníček. Nedaleko se totiž nachází areál Panorama Golf Resort. Více o tomto resortu najdete na stránce https://www.panoramagolf.cz/ Resort je blízko od chaty, ale vůbec o něm nevíte, pouze při příjezdu k chatě projíždíte mezi hřištěmi po obecní cestě. 

Výborná dostupnost po D1, exit 49 Kácov, od sjezdu z dálnice jste do 10 minut u chaty. 

Co více napsat, jestliže vás nabídka této chaty na jedinečném místě zaujala, neváhejte a hned mi zavolejte, domluvíme se na termínu prohlídky a zrovna vy možná budete novým majitelem této jedinečnosti.

 

Cena 4.000.000 Kč

 

 

Videoprohlídka

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF