Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


chata Kaliště

PRODÁNO

chata v obci Kaliště u Ondřejova, Poddubí

č.ev. 168

okolí řeky Sázavy

užitná vnitřní plocha suterénu 23,31 m2 / užitná vnitřní plocha patra 24,88 m2 / venkovní terasa 8,16 m2

suterén s kamennou podezdívkou a betonovou podlahou, patro dřevostavba se zateplením

chata na pronajatém pozemku, elektřina připojena, studna s pitnou vodou z veřejné studně

 

Popis nemovitosti

PRODÁNO

Nabízím vám chatu v žádané oblasti obce Kaliště u Ondřejova, část obce Poddubí, nedaleko řeky Sázavy.

Určitě se podívejte na virtuální prohlídku chaty, kde si prostory a okolí chaty projdete, jako byste byli na místě. Ve virtuální prohlídce můžete měřit místnosti, podívat se do sklepního a obytného prostoru a venkovního prostoru. Samozřejmostí je i video prohlídka včetně pohledu z ptačí perspektivy dronem.

Nejedná se o zátopovou oblast, vzdálenost od řeky Sázavy cca. 180 m.

Chata je ve výborném stavu, velmi dobře udržována. Suterén chaty o 23 m2 s betonovou podlahou a kamennou vyzdívkou, nyní sloužící jako sklepní prostor, který může být po stavebních úpravách využitý jako další plnohodnotný obytný prostor průchozí do patra.

Obytné patro o 25 m2 je dřevěné s minerální tepelnou izolací (5cm kuchyně, 10 cm obytná část), disponující zastřešenou navazující venkovní terasou o 8 m2. Stropy v této části vysoké 1,95m. Obytné patro disponuje kuchyní s jídelnou, relaxačním zákoutím u krbových kamen a prostorem pro spaní, jedná se o 2+1.

Vytápění chaty krbovými kamny s vývodem do kamenného dominantního komínu, elektřina zavedena, voda z veřejné studně cca. 100 m od chaty, WC venkovní suché, zděný kastlík pro elektroměr a propanovou láhev. Střešní krytina byla minulý rok položena nová.

Pozemek pod chatou pronajatý, smlouva uzavírána vždy na 5 let s automatickým prodloužením. Plocha pozemku okolo chaty, kterou můžete využívat je cca. 200 m2. Nájemné za pozemek pod chatou je 2830 Kč.

Auto zaparkujete na ploše před chatou, další vozy můžete ponechat na obecní cestě níže. K místu se můžete dost i vlakem, zastávkou v obci Hvězdonice, přes řeku Sázavu se dostanete visutou lávkou na komunikaci vedoucí k chatě.

Chata se nachází v lesním porostu (viděno na fotografiích), který byl nyní vzhledem k napadení kůrovcem vytěžen. Vám se však díky vytěžení dostane proslunění chaty, díky jiho-západní orientaci. Aktuální fotografie bez lesního porostu brzy aktualizuji a vložím do sekce fotografie.

Příjezdová cesta z Chocerad asfaltová, zbylých 60 m k chatě cesta lesní.

K chatě jsou veškeré povolení, plánky, projekt, nájemní smlouva na pozemek (část již v sekci foto). Kupující veškeré dokumenty obdrží.

Z Prahy jste na místě za 30 min, sjezd z dálnice Exit29.

Veškeré služby najdete v obci Chocerady. A pokud si budete chtít zajít jen posedět, pak je ve vzdálenosti 700m občerstvení u Bořka, u břehu Sázavy, kam budete určitě rádi pravidelně chodit. Okolí je klidné, najdete zde spousty cest pro pěší turistiku, procházky a jízdu na kole.

Cena včetně veškerých služeb 650.000 

V případě zájmu o tuto nemovitost mě kontaktujte na níže uvedeném telefonu nebo emailu.

Videoprohlídka

3D scan

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF