Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


chata Štěchovice

PRODÁNO

chata v Štěchovicích č.ev. 63

 u Štěchovické přehrady

vlastní oplocený pozemek celkem s chatou 181 m2

chata o ploše zastavěné 49 m2

terasa 13 m2

zpevněný prostor pro posezení u ohně pod terasou

připojeno na kanalizaci, obecní vodovod, užitkovou vodu, elektřinu

 

Popis nemovitosti

 

Nabízím vám dřevěnou chatu v obci Štěchovice 2+kk, u Štěchovické přehrady, ulicí Na Buku. Chata je dřevěná, s betonovou podezdívkou, se zpevněnými venkovními plochami, a hlavně finanční nenáročností provozu. 

Užitná plocha chaty 43,5 m2, vlastní pozemek 132 m2, celkem 181 m2.

Zasíťováno obecní kanalizací, vodovodem, elektřinou, takže se vám bude rekreovat s naprostým komfortem. 

Chata vám nabídne prosklenou verandu, kuchyni s jídelním a relaxačním prostorem, obývací pokoj, kde najdete kamínka pro vytápění, samostatné WC, koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem, prostorem pro pračku a bojlerem. Od této části se dostanete do prostoru skladu a dílny. Z venku se dostanete k menšímu skládku pro uložení topiva. Vše podrobně najdete v příloze foto, na půdorysovém plánku. 

Pozemek je sice menší, s dvěma přístupy, ale patří k chatě a je velmi hezky a prakticky řešen. Před chatou se nachází terasa s kamennou pochozí plochou, pod terasou plocha pro posezení u grilu s rodinnou a přáteli, travnatá plocha, kam se vám vejde i menší bazén, okrasné stromky. Pozemek je komplet oplocen a přístup k němu je z obecního pozemku, takže přístup je naprosto v pořádku. Parkování na obecním pozemku 8 metrů od chaty.

Lokalita je klidná na konci slepé ulice, autobusová zastávka 1 km, v blízkosti multifunkční centrum, obchod s potravinami, restaurace, hospody.

Chatka jako celek působí velmi příjemným dojmem a její koupi vám mohu jen doporučit. Pokud se chcete podívat, neváhejte mě ihned kontaktovat a domluvit si prohlídku.

Cena 2.050.000 Kč

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF