Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


 

chata v trampské osadě Večerní Hvězda

Takonín u Bílkovic

 

dispozice 2+1 / terasa / vlastní pozemek

elektřina / voda / jímka / krbová kamna / ústřední topení

po kompletní zdařilé rekonstrukci

 


 

Popis nemovitosti

Prodej této chaty je nyní pozastaven

Vítejte v trampské osadě Večerní hvězda, nedaleko Takonína u Bílkovic. V této osadě pro vás mám chatu, kterou nedávno současní majitelé kompletně rekonstruovali s ohledem na každý detail. Pojďte se podívat a sami přesvědčit, nakolik se majitelům vše povedlo. 

Zdařilá rekonstrukce a použití kvalitních materiálů, dělá z této zděné chaty rekreační perlu. Od podlahy až po střechu vše nové. 

Dispozice 2+1 nabízí příjemnou vnitřní plochu 35,5 m2. Pro chvíle pohody v kruhu rodiny a přátel máte k dispozici terasu o 8,5 m2.

V prostorech chaty najdete skvěle řešenou kuchyňku, obývací pokoj s jídelním prostorem, ložnici se čtyřmi lůžky a plnohodnotnou koupelnu.

Teplotní komfort je zajištěn izolačními dvojskly, zateplením střechy a především, krbovými kamny s napojením na ústřední topení.

V dnešní době vyžadujeme jistý komfort i při rekreaci a zde ho dostanete. Suchý záchod, mytí v sudu, světlo v podobě svíčky, rozhodně nečekejte. Chata má kompletní elektrické rozvody, koupelnu se sprchovým koutem a splachovacím záchodem, dálkový zdroj pitné vody a veškeré odpady svedené do jímky.

Celková plocha vlastního pozemku 662 m2 je naprosto ideální. Zahrada vám poskytne dostatek plochy pro vaše zvelebování a záliby v zahradničení, místa pro bazén a třeba i prolézaček k radosti vašich ratolestí.

Pro ty z vás, co chtějí zachovat zahradu bez bazénu, je k dispozici venkovní sprcha. Nebo můžete ujít pár kroků a jste u potoku Chotýšanka, kde se můžete v letních měsících schladit.

Zaujala vás nabídka této chaty? zavolejte mi, poskytnu vám veškeré informace včetně kladů a záporů a můžeme se domluvit na společné prohlídce.

 

Níže pod galerií foto, najdete podrobnější informace o stavbě a technice. 

fotografie, virtuální prohlídku (chatu si můžete celý projít), video, půdorys, najdete níže 

 Cena: 2.670.000 Kč

Můžete mě kdykoliv kontaktovat na tel. 603150646, emailu reality@jindrichkuthan.cz nebo níže přes poptávkový formulář.

 

 

Videoprohlídka

3D scan

Stavba a technika

technika_takonin

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF