Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


chatka Bystřice

REZERVACE

 

zděná zahradní chatka Bystřice u Benešova 

užitná vnitřní výměra chatky 22 m2 / sklep 11,5 m2 / zastřešená terasa 11 m2 / 

dílna 5 m2 /  sklad 16 m2

oplocený pozemek 222 m2 + chatka 24 m2

zahradní chatka s pergolou, sklepem, dílnou a zastřešeným skladem

připojeno na obecní kanalizaci, vodovod, elektřinu

Popis nemovitosti

REZERVACE

Pokud hledáte chatku v okolí Benešovska, nabízím vám pěknou zahradní chatku v jihovýchodní okrajové části města Bystřice u Benešova, nedaleko ulice Pod Homolí.

Jedná se převážně o zděnou stavbu, s dřevěnou přístavbou spacího prostoru a verandy. Chatka disponuje sklepním prostorem na severní straně, pergolou s jižní orientací, menší dílnou a skladovým zastřešeným prostorem, pro uskladnění dřeva, nábytku, nářadí atd.

Zahradní chatka je velmi dobře udržována, zastřešena sedlovou střechou, která se nově budovala před cca. 10 lety, konstrukce betonové a zděné, skladba verandy a ložnice dřevěná, síla obvodového zdiva 35 cm. Strop sklepu a obytného prostoru je z I nosníků a překladů Hurdis. 

Vyzdvihnout musím připojení inženýrských sítí, objekt je napojen na obecní kanalizaci, vodovod a el. síť. 

Dispozice -  veranda se samostatným WC, dále vstup do hlavní části, kde se v jedné místnosti nachází kuchyně, jídelna, obývací prostor a po schodišti se dostanete do prostoru, který slouží jako ložnice.  

Užitná vnitřní výměra chatky 22 m2 / sklep 11,5 m2 / zastřešená terasa 11 m2 / dílna 5 m2 /  sklad 16 m2. Plánky pohledů a půdorysů najdete v příloze foto.

Vlastní pozemek 222 m2 + zastavěná plocha chatky 24 m2.

Vybavení a příslušenství, které vidíte ve fotografiích zůstává. 

Pozemek je komplet oplocený, travnatá plocha, JZ orientace, přístup bezproblémový po obecní komunikaci. Ihned za chatkou protéká Konopišťský potok z kaskád rybníku, při povodních se může stát, že se voda dostane do sklepa.  V okolí obdobná zástava.

Chatka je řádně zapsána v katastru nemovitostí, nedisponuje číslem evidenčním, jedná se o zahradní chatku. Pozemek dle územního plánu stavební-rodinná rekreace. Více o této ploše v příloze foto. 

Náměstí, autobusová zastávka, lékárna, restaurace, prodejny potravin a další občanské služby, jsou v dosahu 700 m. 

Město Bystřice leží ve Středočeském kraji, okrese Benešov, žije zde přibližně 4 400 obyvatel. Ve vzdálenosti 7 km severně leží město Benešov, 16 km východně město Vlašim, 19 km západně město Sedlčany a 30 km severně město Říčany.  

 

Pokud Vás tato nabídka zaujala a věřím, že ano, pak mě neváhejte ihned kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo emailu. 

 

Cena 1.220.000 Kč

 

 

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách. Jmenuji se Jindřich Kuthan, jsem realitní makléř a rád bych Vám nabídl mé služby. Pokud hledáte někoho, kdo se špičkově postará o prodej Vaší nemovitosti, jste zde správně.

V realitách působím od roku 2008. Podnikání na realitním trhu je pro mne nejenom práce, ale zároveň i hobby, což se odráží i na mém přístupu ke klientovi, dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na férovém jednání, dobrém jménu a pověsti, což dokládají reference mých klientů. Zároveň je pro mne důležité neustálé vzdělávání, k prezentaci Vaší nemovitosti používám moderní nástroje.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Já se ale snažím poskytnout takové služby, aby po skončení obchodu byl klient nejen spokojen se svým výběrem makléře pro prodej své nemovitosti, ale aby rád doporučil mé služby svým známým a přátelům.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Za 13 let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovisti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu.

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář