Víte, jaký by měl být standard nabízených služeb při prodeji nemovitosti?
11. 10. 2022

Víte, jaký by měl být standard nabízených služeb při prodeji nemovitosti?

Mojí pracovní „deformací“ je, že se pravidelně dívám, co se kde prodává, za kolik a jak kvalitní je prezentace dané nemovitosti.

Kolikrát si říkám, že je stále tak málo makléřů, kteří by používali dostupné moderní nástroje prodeje a propagace nemovitostí. Je velká škoda, že v dnešní době, kdy máme jako makléři tolik možností vyzdvihnout potenciál a kouzlo každé nemovitost, se tak často neděje.

Když procházím realitní inzerci a vidím, kolik nemovitostí je stále prezentováno jen o několika málo fotografiích a popisku o 5 větách, nechápu. Je mi to dnes až profesně nepříjemné.

Velmi se divím, že v dnešní době může například majitel krásné nadstandartní vily, zadat prodej makléři, jehož propagace obsahuje 15 nic neříkajících fotografií a základní stručný popisek, nic víc, bez půdorysu, bez videa, bez virtuální prohlídky, bez vyzdvihnutí potenciálu a využití nemovitosti. Sekne inzerát na sreality a hotovo, žádné sociální sítě natož vlastní web nemovitosti. A přitom tohle by měl být dnes standard, pod který by majitel nemovitosti vůbec neměl nikdy jít!

Čím kvalitnější a propracovanější prezentace Vaší nemovitosti bude, tím více vynikne, zaujme a dostane se k více potenciálním zájemcům. To je zkrátka nepopiratelný fakt.

Za sebe mohu říci, že svěřené nemovitosti věnuji vždy maximum a je jedno, jestli se jedná o chatu za 800 tisíc, byt za 5 mil nebo dvou-generační rodinný dům za 20 mil. Každá nemovitost dostává plnou péči, nejlepší možnou propagaci a prodejní kampaň.

Doba, kdy se nemovitosti prodávali sami, je za námi a v blízké době ji určitě nemůžeme znovu očekávat. A kdy jindy než nyní, je potřeba mít pro prodej své nemovitosti zkušeného realitní makléře, který se svému oboru věnuje na 100% a který pro Vás a Vaši nemovitost udělá maximum.

Rád bych apeloval na majitele nemovitostí, kteří hledají svého makléře pro prodej – nechvátejte a hledejte pečlivě. Zjišťujte si, jak makléř pracuje, jaké služby poskytuje, vše o propagaci, jaké má reference, podívejte se na jeho osobní web, progooglujte si ho. Na osobní schůzce si všímejte, jak je upřímný a pravdivý, jestli je ve svém oboru znalý a dostává se Vám od něj hodnotných informací. Pokud Vám jen vše odkývá, jen aby si Vás získal, je zde něco špatně. Důležitý je jeho i přehled o realitním trhu a o stavbách jako takových, což je také velmi důležitá součást realitní profese. Jaké k němu máte sympatie, jak je ochotný a zda udělá i něco navíc. To vše je důležité pro výběr toho nejlepšího makléř, který by Vás měl bezstrastně provést celým procesem prodeje, aniž byste nad čímkoliv ztratili kontrolu. Čas věnovaný výběru se Vám vyplatí, to mi věřte.


Chcete se podívat, jaké služby mám pro své klienty?
Podívejte se tady.  Moje realitní služby. 

       Jindřich Kuthan.cz - realitní makléř na Firmy.cz


 Zprostředkování prodeje nemovitosti.

 Poradenství v oblasti realit.

 Tržní odhad ceny Vaší nemovitosti pro prodej, dědictví, rozvod nebo darování - včetně konzultace.

Jindřich Kuthan
Autor: Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení