Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO

 

RODINNÝ DŮM BÍLKOVICE

 

dispozice 4+1 / suterén / garáž / balkon 

obytná plocha 1. patra 92 m2 / balkon 9 m2 /schodiště 7 m2

plocha suterénu se vstupem / garáží / kotelnou / vestibulem / koupelnou - 104 m2

pozemek celkem 791 m2 z toho zastavěná plocha 138 m2

Popis nemovitosti

Nabízená nemovitost má již nového majitele, v případě poptávky podobné nemovitosti se na mě neváhejte obrátit. 

Vítejte v Bílkovicích, kde se nachází rodinný dům, který právě čeká na svého nového majitele.

Dům z 80. let o bytové dispozici 4+1 a suterénem skrývá široký potenciál. Jakmile vkročíte přes jeho práh, otevře se vám světlý a prostorný interiér, který uspokojí i ty náročnější z nás. Domov, který dýchá klidem, je vhodný pro rodiny, i všechny, kteří ocení dostatečný obytný a technický prostor.

Suterén nabízí velkorysý prostor garáže s dílnou, kotelnu se skladem pro palivo. Z těchto prostor projdete do dominantního vestibulu s navazujícím hlavním vstupem a koupelnou. Vestibul lze použít jako letní místnost, klubovnu, která vám poskytne mnoho možností pro relaxaci či zábavu.

Šikovně řešené schody s prosvětlením luxfery vás pak zavedou do patra, kde na vás čeká prostorný obývací pokoj, kuchyně se spíží, detail, který ocení každá hospodyňka. A další tři obytné místnosti, včetně WC a koupelny. Nesmím také zapomenout na velký balkon situovaný stejně jako dům na jižní stranu.

K tomu všemu přidejte mírně svažitou zahradu o výměře 653 m2, která poskytuje prostor pro umístění bazénu, skleníku, pergoly, záhonků, zkrátka všeho, co ke svému bydlení vyžadujete. Na zahradě se nachází studna.

Stavební a technické info: původní stav, el. hliník, vytápění ústředním topením na TP, bojler, domácí vodárna, odpad jímka, voda obecní a z vlastní studně, betonové podlahy ve všech podlaží, síla obvodového zdiva 45 cm, pozemek z části oplocen.

Dům je v původním stavu a je vhodné zde započít postupnou rekonstrukci. Nezapomeňte, že zde máte možnost využití dotace (zateplení krovů a fasády, výměna oken, vytápění, rekuperace a jiné).

Dispozici a výměru všech místností najdete v půdorysu v galerii foto. Nezapomeňte se také podívat na virtuální prohlídku domu, kde si interiér procházíte, jako byste byli sami na místě, od suterénu až po obytné patro.

Bílkovice se nachází ve výhodné poloze s rychlou dostupností Vlašimi, Benešova, Divišova a rychlého spojení s dálnicí D1. V obci najdete veřejné koupaliště. Pokud hrajete nebo máte rádi fotbal, najdete zde i fotbalové hřiště s hospodou. Veškeré další služby najdete v okolních městech. Více o obci najdete na Bilkovice.cz

Buďte první, kdo využije této příležitosti! Neváhejte, ozvěte se mi a domluvte si se mnou prohlídku.

 

Cena: 3.850.000 Kč

 

Můžete mne kdykoliv kontaktovat na tel. 603150646, emailu reality@jindrichkuthan.cz nebo níže přes poptávkový formulář.

 

 

Videoprohlídka

3D scan

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF