Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


dům Křemení

Rodinné bydlení 7+kk s mnoha užitnými prostory v obci Křemení u Chotýšan, okr. Benešov

nemovitost v perfektním stavebně technickém stavu

pozemek 2819 m2 

možnost dokoupit přilehlý stavební pozemek o výměře 802 m2 

užitná plocha rodinného bydlení více jak 215 m2

užitná plocha všech zděných užitných prostor více jak 173 m2

mnoho technických a skladových prostor

obrovské půdní prostory s dalším využitím přes 220 m2

menší zděná obytná budova s garáží na pozemku o ploše 53 m2

okrasná zahrada

Popis nemovitosti

Zemědělská usedlost, která v 90. letech prošla velmi zdařilou a kvalitně provedenou přestavbou na rodinné bydlení s prostory skladů, dílen, garáží, technických místností. Dovolím si tvrdit, že dlouho jsem neviděl nemovitost v tak výborném stavebním a udržovaném stavu, vzhledem k jejímu stáří.

Vzhledem k síle zdí, převážně plastových oken a uspořádání místností, není dům finančně náročný na vytápění a celkový provoz.

Nemovitost se nachází v Křemení u Chotýšan nedaleko Benešova, Vlašimi a nabízí vám mnoho prostor jak pro bydlení i vícegenerační, tak pro další využití včetně podnikatelského charakteru, třeba pro vaši dílnu, servis, truhlárnu, sídlo firmy a jiné. 

Nemovitost je stále obývána a zajištěna bezpečnostním zařízením.

Pokud byste měli zájem, můžete si dále dokoupit přilehlý stavební pozemek o výměře 802 m2, s jižní orientací, cena domluvou. Takže pokud by vám nabízený dům a jeho plocha byla málo, můžete ještě začít stavět na tomto pozemku. Příjezd k pozemku je od severní obecní komunikace. Zákres tohoto pozemku a ostatních ploch, najdete v příloze foto níže.

Dispozice bydlení 7+kk se sklepním prostorem – přízemí s dřevěnou před verandu, vstupní chodba s prostorem menší šatny (zde se nachází i vstup do patra), nově zrekonstruovaná koupelna, dále z chodby vstup do sklepního prostoru, chodba s průchodem do prostoru garáže, kuchyně s jídelnou, velký obývací pokoj (možno rozdělit na dvě místnosti) a z obývacího pokoje se dostanete do přístavby, kde najdete kotel a zázemí kotelny.

Patro nabízí samostatné WC, obývací pokoj s dominantním krbem, obývací místnost 2x, v chodbě malá kuchyňka, další obývací místnost obdélníkového tvaru s menším skládkem, poslední pokoj sloužící jako místnost pro posezení, ale tak stejně poslouží jako další obytný pokoj.

Další navazující částí nemovitosti jsou přízemní neobytné prostory garáží se vstupy do menších skladů, technické, užitné celkem 120 m2. Komplet betonové podlahy, stropy, rozvody vody a elektřiny.

Půdorysové plánky bydlení a užitných prostor najdete v sekci fotografie.

Obrovským potenciálem, který musím vyzdvihnout, je půdní podlahově nepravidelný otevřený prostor, který nabízí nádhernou plochu cca. 220 m2, která může být využita více způsoby, od vestavby dalších obytných a užitných prostor, skladu a jiného. Zkrátka využití je vzhledem k charakteru půdy velmi široké. 

A to není vše, naproti domu najdete zděnou menší stavbu s přilehlou garáží a otevřeným přístřeškem, bez č.p./č.e., která vám může dobře posloužit jako další prostory bydlení, nebo jako párty místnost pro posezení s rodinnou a přáteli, či ji můžete využít pro své podnikatelské potřeby. Voda, elektřina zapojena a rozvedena. Tento domek disponuje prosklenou verandou a jednou hlavní místností s příslušenstvím koupelny. Vytápění je zde lokální kamny.

Pozemek o celkové výměře 2819 m2 nabízí mnoho prostoru a rozmanitosti. Na pozemku najdete okrasné zahrádky, stromy, keře, záhonky. Pozemek je celý oplocený s příjezdovým vstupem z hlavní přilehlé komunikace. Na pozemku dále najdete bytelnou dřevostavbu sloužící jako sklad palivového dříví a další menší kůlny, sloužící ke stejnému účelu. Výměru těchto staveb neuvádím a nejsou obsaženy výměrou v plánech a půdorysech, jedná se ale o více jak 100 m2.

Infrastruktura a technika domu – vytápění kotlem na tuhá paliva s rozvody ústředního topení, plechové radiátory s měděným rozvodem, okna plastová a dřevěná, podlahy betonové komplet, stavba ze smíšeného zdiva kámen-cihla, vlastní kopaná studna o hloubce cca. 8 m, další studna sloužící jako užitkový zdroj vody, v dohledné době bude do obce zaveden obecní vodovod a máte možnost se připojit a odebírat vodu z Želivky, jímka o 9.5 m3, elektřina 240-400 V rozvedena ve všech prostorech, síla obvodového zdiva v průměru 65 cm, plechová střecha na celé budově, hromosvod, 2x komín v obytné části, 1x komín v technické části, stropy tech. prostor 2.5 m. 

Obec Křemení se nachází u komunikace č.112, do měst Vlašim (12 km), Benešov (8 km) se dostanete i výborným autobusovým spojením, přímo ze zastávky v obci. Spádově obec Křemení patří pod obec Chotýšany, kde najdete obecní úřad, vyhlášenou a vyhledávanou školku (včetně Montessori) a školu, vlastní poštu, hostinec, obchod s potravinami a kulturní vyžití v místních spolcích hasičů, fotbalistů, myslivců, biatlon klubu a jiných. Do obce Chotýšany se dostanete pěšky i po komunikaci v severní části, která je velmi málo vytížena a nemusíte se zde případně pustit své děti samotné. Od značky ke značce se jedná o vzdálenost 520 metrů. 

Pro lepší orientaci si prohlédněte dostupnou video prohlídku, a především doporučuji virtuální prohlídku, kdy si obytné prostory můžete procházet jako byste byli přímo na místě. Ve virtuální prohlídce můžete i měřit místnosti. Ve virtuální prohlídce nejsou všechny technické prostory. V sekci foto najdete i půdorysové plánky. 

Ve skutečnosti vypadá nemovitost ještě lépe, jsem si jist, že vás zaujme.

Galerie fotografií začíná půdorysem zahradního zděného domku, okolí domu a dále navazují půdorysy podlaží a za nimi současně foto místností.

Pokud máte zájem se podívat, neváhejte mě neprodleně kontaktovat a domluvit si prohlídku. Volejte i o víkendech a svátcích, dostupný jsem téměř kdykoliv. 

 

Cena 6.990.000 Kč

 

 

Videoprohlídka

3D scan

Půdorysy domu - zakreslení pozemků a staveb

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF