Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


dům Načeradec

RODINNÝ DŮM č.p. 131 

dispozice 5+2 / sklep 11 m2 / balkon 5.7 m2

užitná plocha 149 m2

jižní zahrada 388 m2

dvougenerační bydlení

Popis nemovitosti

Poptáváte rodinný dům? s jižní zahradou tak akorát velikou? hledáte klidnou lokalitu? 

Nabízím vám ke koupi rodinný dům v městysu Načeradec, nacházejícím se v krásné krajině Podblanicka. Najdete zde rozsáhlou a pestrou přírodu, lesy, rybníky, cyklostezky, turistické stezky, a hlavně Velký Blaník.

Možnost jednoho až dvougeneračního bydlení a také velmi vhodné pro rekreaci.

Dům disponuje dvougeneračním bydlením, přízemí a patro mají svůj samostatný vchod. Pokud vám nebudou vyhovovat samostatné vchody, pak stačí v přízemí ubourat příčku a vrátit vše do původního stavu, kdy se z přízemí do patra dostanete vnitřkem.

Přední část od vrat je novější přístavba z 1/3, dále navazuje původní část nemovitosti.

Přízemí 2+1 - vstupní prostor, samostatné WC, koupelna, vstup do sklepa (strop 1.85 m, plocha se schodištěm 11,5 m2), obývací pokoj, kuchyně s jídelnou a další obytný pokoj. Plocha užitná 73 m2.

Patro 3+1 – vstup po betonovém schodišti, chodba se vstupem na samostatné WC, obývacího pokoje, kuchyně (zde umístěn bojler a menší sprchový kout), další obytná místnost a za ní navazující pokoj se vstupem na balkon o ploše 5,7 m2. Plocha užitná 76 m2.

Technika novější části přístavby z roku 2005: stropy 2.35 m, okna plastová s dvojsklem, rozvody vody v plastu, elektřina měď, vytápění krbovými kamny, lokálními kamny a elektrickými přímotopy. Teplá voda z bojleru 125 l.

Technika starší části: stropy 2.35 m, dřevěná špaletová okna, rozvody vody a el. původní, vytápění elektrickými přímotopy a lokálními kamny. Teplá voda z bojleru 30 l.

Vjezd do dvorku je přes bytelná plechové vrata, po levé straně se nachází dům a po pravé straně najdete ze 2/3 zrekonstruovanou kůlnu s dostatkem skladového prostoru pro vaše potřeby. Zbylá 1/3 kůlny je vhodná k předělání na relaxační prostor, posezení s vašimi blízkými u grilu, zkrátka možností je více. Celková plocha kůlny 36 m2.

Od této části navazuje pěkná rovinatá zahrada s ovocnými stromky, vzrostlým ořechem. Na jižní části pozemku je umístěno jednoduché ohniště. Zahrada komplet oplocena drátěným pletivem. Zahrada o 388 m2 má jižní orientaci a je na ni dostatek prostoru pro bazén, pergolu, dětské herní prvky.

Statika domu perfektní, pevné betonové a kamenné základy, betonové stropy v profilech + hurdis, nosné konstrukce 40 cm, 3x komín v dobrém stavu, střecha s asfaltovou izolací, klempířské prvky pozink, elektro 230/400 V, pochozí krytina dlažba, linoleum. 

Sítě: voda a kanalizace obecní, vše zapojeno

Patro domu ve velmi dobrém stavu, ihned k obývaní. Přízemí domu je původní, ale též ihned obyvatelné.

Nemovitost jako celek je v celkem dobré kondici, není nová, takže nějakým investicím se nevyhnete. Dům působí modernějším nádechem, určitě zde najdete pěkné a klidné bydlení. Pro ty, co mají rádi pohodlí, bude vhodné řešit topení, vzhledem k charakteru domu doporučuji tepelné čerpadlo.

Více o Načeradci najdete na stránkách Naceradec.cz

Energetický štítek se připravuje, prozatím musím uvézt kategorii G– mimořádně nehospodárné.

Prosím a žádám zájemce, aby vzhledem k restrikcím a situaci jaká nyní je, měli před prohlídkou předběžně schválen bankou hypoteční úvěr.  

Především doporučuji zapnout si na vašem počítači virtuální prohlídku domu, kdy si z vašeho pohodlí můžete nabízenou nemovitost projít, jako byste v domě byli. Uvidíte veškeré obytné prostory, včetně podlah, stropů. Dále v této prohlídce můžete zobrazit každé patro budovy, měřit plochy přímo v pokojích s absolutní přesností.  Pokud si s virtuální prohlídkou nevíte rady, zavolejte mi, poradím vám.

Na vyžádání mohu poslat samostatné video s detailnějším pohledem na střechu domu.

Neváhejte mě kontaktovat a domluvit si prohlídku.

Nemovitost vzhledem k stavu, lokalitě, charakteru vřele doporučuji.

CENA 3.000.000 Kč

 

 

 

 

 

 

Videoprohlídka

3D scan

kontakt

Jindřich Kuthan

tel. 603150646

 reality@jindrichkuthan.cz

http://jindrichkuthan.cz/

                                                              c1d68fda-11de-4237-8537-2734c1b49bd1_1

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF