Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


● dům s komerčními a bytovými prostory Brno Židenice ●

!! !!!

 Víceúčelový nájemní dům-komerce-kanceláře-

bytové jednotky

Brno, Židenice, ulice Bubeníčkova 508/30


více jak 507 m2 podlahové plochy

byty 1+1 / 2+1 / 3+1

dvůr 290 m2, zastavěná plocha 436 m2, pozemek celkem 726 m2

další potenciál bytové půdní vestavby přes 280 m2


 

 

 

Popis nemovitosti

Zajímavá nabídka koupě víceúčelové nájemní nemovitosti s obchodními, kancelářskými a bytovými prostory v Brně, Židenicích, ulice Bubeníčkova 508/30. 

Veškeré podrobnosti o m2, umístění bytových jednotek, kanceláří a podnikatelských prostor, najdete v půdorysech níže v galerii fotografie. 

Nyní volné prostory - byt majitelek, ateliér v patře, kancelář v přízemí, další prostory jsou pronajaty se smlouvami na dobu 7x neurčitou (z toho 2x komerce).

Nemovitost má široký potenciál. Koupi můžete pojmout investičně nájemním bydlením, přebudováním na samostatné bytové jednotky, pro sídlo své firmy včetně kancelářských, obchodních prostor a bytového zázemí pro zaměstnance, zřízení ubytovacího zařízení, stravovacího a mnoha dalšího. 

Nemovitost byla zkontrolována stavařem a 2x statikem, ze stavební stránky je v pořádku.

V územním plánu je využití SO - plochy smíšené - obchodu, služeb, bydlení - více o využití najdete níže v příloze územního a regulačního plánu.

S tímto využitím je počítáno i pro nový ÚP pod označením C/k3: C-plochy smíšené obytné, k-kompaktní, 3-výška 6 až 16 m.

Nemovitost vám nabízí více jak 507 m2 podlahové plochy (byty, kanceláře, prodejna se sklady) a dále dřevěnou kolnu sloužící jako sklad o 30 m2, nízký sklepní prostor o 40.7 m2, dvůr o 290 m2, půda komplet více jak 280 m2(dle stavebního úřadu možná vestavba dalších obytných prostor), pozemek celkem 726 m2.

Pokud byste vrátili dispozice místností do původního stavu, můžete získat až 15 bytů 1+1 a jeden byt 2+1 (nepočítám zde komerční prostor z ulice).

Z ulice navazuje komerční obchodní prostor, nyní sloužící jako prodejna se skladovým zázemím, do dvora se dostanete samostatným vstupem z ulice. Nad komerčními prostory se v 1. patře nachází dvě bytové jednotky a taktéž velkorysý půdní prostor s potenciálem další bytové vestavby. 

Navazující část je pavlačové bydlení, kde v přízemí najdete několik bytových jednotek, kancelářské a podnikatelské prostory a v patře další bytové jednotky a ateliéry. Některé prostory mají vlastní WC a koupelnu, ostatní WC mimo byty v přízemí 4x a v patře 4x.

Dvůr vám nabízí skvělou manipulační a užitkovou plochu, a především naprosté soukromí díky oddělující zdi od okolní zástavby. V dvoře je umístěna dřevěná stavba, sloužící jako sklad. 

Vstup a vjezd v jednom je vzhledem k místu nejmenší šíře dostupný menším osobním vozům. V průměru má vjezd 2 m na šíři a v nejužším místě 1.88 m. Vjezd lze po stavebních úpravách rozšířit, ověřeno statikem.

Sklepní prostory s cihlovou klenbou o 4 místnostech, výška k stropu 1.7 m, podlaha zemina (možnost po vytěžení zeminy a zajištění základu, zvýšení prostoru).

Technika: plyn zaveden, vytápění plynovými kamny a lokálními kamny na TP, voda komplet rozvedena, kanalizace a voda obecní, uvedené rozvody původní a částečně nové, obvodové zdivo cihla o 50 cm, střecha s taškovou krytinou nově pokládanou před 20 lety, dům podříznut a izolován proti vlhkosti, výška stropů místností 2.9 m až 3 m, stav nemovitosti před rekonstrukcí (mimo kanceláře v přízemí). Prostory (obchod, kanceláře, byty) mají vlastní plynový a elektrický měřič, voda rozpočítávaná. 

Světová orientace dvoru a pavlače je jiho-západní.

Rychlá dostupnost centra města, tramvajové zastávky 2 min., vlakové nádraží Brno-Židenice 400m, Kaufland 250 m.

Nemovitost vám mohu vřele doporučit. Info o současných nájmech, výnosech, a ostatním vám rád poskytnu na dotaz.

Cena: 23.000.000 Kč

 

Videoprohlídka

Územní plán výkres

 

Legenda územního plánu

legenda

Regulační plán - text

SO - SMÍŠENÉ PLOCHY OBCHODU A SLUŽEB

- slouží převážně k umístění obchodních a servisních provozoven a administrativy, které podstatně neruší bydlení.

 - pokud objekty v této ploše tvoří blokovou strukturu a obsahují i funkci bydlení, požaduje se využití minimálně částí vnitrobloku přilehlých k bytovým domům pouze pro každodenní rekreaci zde bydlících obyvatel (tj. především pro zeleň a hřiště); tímto požadavkem se nevylučuje možnost umístění podzemních garáží pod terénem vnitrobloku za podmínky, že příjezd do těchto garáží nezhorší pohodu bydlení a nadzemní část vnitrobloku bude využívána, jak je výše požadováno.

Přípustné jsou:

- administrativní budovy,

- stavby pro bydlení v rozsahu do 50 % výměry funkční plochy; za stavby pro bydlení se přitom považují objekty, ve kterých více než polovina podlahové plochy odpovídá požadavkům na trvalé bydlení a je k tomuto účelu určena, a stavby sloužící k zajištění funkce bydlení (nadzemní stavby technické vybavenosti, garáže, parkoviště apod.)

 – maloobchodní provozovny do velikosti 1 500 m2 prodejní plochy, maloobchodní provozovny do velikosti 3 000 m2 prodejní plochy za předpokladu situování ve vícepodlažním objektu odpovídajícím charakteru území a zajištění parkování v objektu,

 - provozovny stravování a ubytovací zařízení,

Příloha č.1 obecně závazné vyhlášky statutárního města Brna č. 2/2004, ve znění pozdějších předpisů 23

- řemeslné provozovny, - služebny městské policie, - stavby pro správu a pro církevní, kulturní, sociální, zdravotnické, školské a sportovní účely, vč. středisek mládeže pro mimoškolní činnost a center pohybových aktivit, - zábavní zařízení. Podmíněně mohou být přípustné: na základě prověření v ÚPD zóny15) :

- maloobchodní provozovny do 10 000 m2 prodejní plochy,

 - maloobchodní provozovny do 3 000 m2 prodejní plochy nesplňující výše uvedené podmínky pro přípustné stavby.

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF