Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


 elegantní, komfortní, nízkoenergetický rodinný dům

s vlastní zahradou 

 

Tvoršovice u Bystřice

 

soukromý resort GREEN VILLAGE u golfového areálu

Konopiště

 

dispozice 5+kk, užitná plocha domu 136,1 m2, celková prodejní plocha 144,4 m2

terasa 22,6 m2, zahrada 146 m2podíl 1/3 na pozemku před vstupem ze 111 m2

 kryté parkování 38 m2 pro 2 vozy

 

velmi klidné komfortní bydlení

 

 

Popis nemovitosti

Vítejte v novostavbě patrového elegantního nízkoenergetického rodinného domu, který je připraven dát vám a vaší rodině dokonalý domov na míru a nabídne nejen komfort a soukromí, ale také nízké náklady na provoz a rozmanitou okolní krajinu.

Rodinný dům s dispozicí 5+kk nabízí pohodlí, skvěle řešenou dispozici a komfortní bydlení, které si zasloužíte. Veškeré místnosti jsou prostorné a vzdušné, včetně vstupní chodby. Užitná plocha domu 136,1 m2, celková prodejní plocha 144,4 m2, terasa o rozloze 22,6 m2, zděné venkovní přístřešky pro kola a jiné uskladnění 3,5 m2, podíl 1/3 na pozemku před vstupem ze 111 m2, kryté parkování 38 m2 pro 2 vozy.

Nabízený dům najdete v obci Tvoršovice u Bystřice, v žádaném soukromém resortu GREEN VILLAGE přímo u golfového areálu Konopiště. Nedaleko od obce najdete okresní město Benešov a zde veškeré služby (školy, zdravotnictví, nákupní centra, fotbalový, plavecký, zimní stadion a mnoho dalšího).

Efektivní provoz:

Tento dům byl navržen s ohledem na nízkoenergetický provoz, a proto se nemusíte bát vysokých nákladů. Dům je vybaven moderním tepelným čerpadlem s teplovodním podlahovým topením, což výrazně snižuje náklady na vytápění a stejně tak i na přípravu teplé vody. Můžete si pohodlně nastavit pokojovou teplotu dle svých preferencí díky termostatům ve všech místnostech.

A v létě naopak, díky kvalitnímu zateplení, žaluziím a střešní krytině v bílém dekoru, budete v komfortu ideální teploty domu.

Okna disponují elektrickými venkovními žaluziemi, které vám umožní snadno regulovat světlo a udržet si soukromí.

Společné prostory:

Otevřený velkorysý obývací pokoj s funkčně elegantním kuchyňským prostorem vás příjemně přivítá každý den. Prosklený vstup z obývacího pokoje na terasu a navazující zahradu činí místo ideálním pro rodinná setkání, grilování, zkrátka pro vaši pohodu a klid. Obývací pokoj je jedna z nejužívanějších místností v domě, zde trávíme převážnou část dne a zde si svůj čas opravdu užijete naplno.

Kuchyně je vybavena moderní kuchyňskou linkou se spotřebiči (kombinovaná lednice, myčka, indukční deska, el. a mikrovlnná trouba, digestoř), kuchyňským barem s prostornými šuplíky a jídelním setem.

Ostatní prostory:

Dům má tři koupelny s WC, v přízemí najdete jednu se sprchovým koutem a v patře s vanou a se sprchovým koutem, což vám usnadní zvládnout ranní ruch. V domě dále najdete technickou, skladovou a šatní místnost. V patře dominuje otevřený strop s částečně přiznanými trámy. Více o dispozici přízemí a patra naleznete v 3D půdorysu domu.

Zahrada:

Travnatá oplocená zahrada s výměrou 146 m2, v části mírně svažitá, se zázemím zahradního skládku. 

Parkovací kryté stání:

Dvě místa krytého parkování před domem vám zajistí bezstarostné parkování pro vaše vozidla. Parkování máte jen pár kroků od vstupních dveří domu.

Okolí a životní styl:

Nemovitost je situována v moderním resortu s biotopem v podobě dvou jezírek s molem, ideálními pro odpočinek, relaxaci a především koupání. Okolní příroda a klidná atmosféra nabízí perfektní podmínky pro turistiku, procházky, kolo, běh a jiné vaše koníčky.

Pro aktivní hráče golfu je to ráj, kde mohou svůj oblíbený sport provozovat s vášní na 45 jamkovém hřišti v Golf & Spa Resortu Konopiště. Zde jsou k dispozici dvě osmnáctijamková mistrovská hřiště (Radecký a d'Este) s parem 72 a devítijamkový Public course (par 29). Více o resortu najdete na stránce golf-konopiste.cz

Výhodná poloha:

Rychlá dostupnost do okresního města Benešov a hlavního města Prahy dělá z této nemovitosti skvělou volbu pro aktivní jedince, golfisty a milovníky přírody.

Nabízená nemovitost je více než jen dům – je to místo, kde můžete zažít komfortní bydlení s nízkými náklady na provoz, a zároveň si užívat přírodu a klidnou atmosféru. Zvu vás na prohlídku tohoto unikátního domova, který může být vaším věrným společníkem na cestě za dokonalým bydlením a relaxací.

Poznámka:

Fotografie pocházejí přímo z nabízeného domu. Video a virtuální prohlídka jsou vytvořené v totožném, ale vzorovém domě. Kromě pochozích materiálů, které jsou v nabízeném domě tmavšího odstínu a jiných svítidel, se nic jiného neliší. Dům je nyní 3 měsíce pronajat, volný bude od 1.11.2023

Neváhejte, zavolejte mi a přijďte se podívat na Váš budoucí domov.  Budu se těšit na naše setkání.

cena: 11.800.000 Kč

Můžete mne kdykoliv kontaktovat na tel. 603150646, emailu reality@jindrichkuthan.cz nebo níže přes poptávkový formulář.

Videoprohlídka

3D scan

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF