Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO

rodinný dům ve Voticích, ulice Melicharova

 


dispozice 4+kk, podlahová obytná plocha 95 m2, plocha suterénu 43 m2

v suterénu garáž, technická místnost, skladový prostor
 

zastavěná plocha 132 m2

užitná plocha celkem 138 m2

hezká okrasná zahrada 692 m2 s přístřeškem pro posezení 7 m2

oplocený pozemek o celkové ploše 824 m2

jižní orientace

 

Popis nemovitosti

Nabízená nemovitost je PRODÁNA.

Představuji vám funkční rodinný dům 4+kk disponující suterénem s garáží, technickou místností, skladem pro potraviny a hezkou zahradou ve Voticích, ulice Melicharova. Jedná se o ideální příležitost pro ty, kteří hledají cenově dostupné bydlení, s dostačující dispozicí, které je připravené ihned k užívání.

Dispozice 4+kk:

Obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou vám poskytne skvělý rodinný prostor. Kuchyně je funkční a v domě zůstává. Pro ty z vás, kteří se rádi věnují vaření, jistě přijde vhod oddělená skladová komora u kuchyně, kterou máte vždy při ruce.

Dům vám dále nabízí tři obytné pokoje, které jsou ideální i pro ty, kteří si potřebují vytvořit svůj pracovní prostor či hobby koutek.

Koupelna disponuje sprchovým koutem, vanou a topným žebříkem. Oddělené WC se nachází hned vedle koupelny.

Zádveří mile překvapí dostatečným úložným prostorem formou vestavných skříní.

Suterén:

Nesporným plusem nabízeného domu je suterénní část domu, průchozí z obytné části. Zde najdete prostor technické místnosti, sloužící též jako prádelna a WC. Dále navazující garáž a prostor pro uskladnění ovoce a zeleniny.

Přehledný půdorys s dispozicemi a výměrou místností najdete v galerii foto.

Plocha:

Celková obytná plocha činí 95 m2, a k tomu ještě 43 m2 suterénu. Dům nabízí dostatek místa pro veškeré vaše záliby a potřeby.

Zahrada:

Velmi pěkná zahrada o rozloze 692 m2 (bez z. p. domu 132 m2) vám nabídne jak okrasnou část od vstupní části, tak i užitnou část okolo domu.  Najdete zde i přístřešek, který vás bude lákat k posezení venku a užívání si klidu. Mnoho vzrostlých stromů, keřů a živý plot, poskytuje soukromí a příjemnou atmosféru.

Technika:

Elektřina v mědi, vytápění plynové ústřední se spotřebou cca.12 MWh, spotřeba elektřiny do 3 MWH, plechové radiátory s rozvodem v mědi, teplá voda plynovým kotlem, kanalizace-voda obecní, dveře a obložky masiv, podlahy keramické a linoleum, okna dřevo plast trojsklo Uq=1.2, předokenní rolety, strop suterén a 1 N.P. keramický betonový, výška stropu 2.6 m, půdní prostor zateplený minerální vatou 15 cm, obvodové zdivo Porotherm 40 cm + 5 cm zateplení, zpevněné plochy okolo domu zámková a terasová dlažba, vjezd do garáže o v. 1.9 m, š. 2.7 m, kolaudace RD 2004. Energetický štítek se nyní připravuje.

Votice a jeho okolí:

Ve Voticích najdete veškeré potřebné občanské služby, doktory, školu, školku, zkrátka vše, co každodenně potřebujete. Okolí Votic vám nabídne mnoho rozmanitosti, kulturní, cykloturistiku, procházky, přírodní koupaliště a mnoho dalšího. Více o Voticích najdete na stránkách obce mkcvotice.cz  

Nabízený rodinný dům je připravený stát se vaším novým domovem. Jde o skvělou investici do vaší budoucnosti. Můžete se těšit na klidný život ve Voticích, s dostatkem prostoru jak uvnitř domu, tak i venku v zahradě.

Virtuální prohlídka:

Nezapomeňte se podívat na virtuální prohlídku domu (3D scan), která zachycuje autentický pohled na interiér. Dům si včetně sklepa projdete celý, jako byste byli na místě. Použít můžete váš PC, mobil anebo VB. V případě, že si s virtuální prohlídkou nevíte rady, zavolejte mi.

Nepropásněte tuto jedinečnou příležitost. Zavolejte mi ještě dnes a domluvte si prohlídku, abyste mohli vidět tento pěkný dům na vlastní oči. Zde může být váš nový domov.

cena: 7.000.000 Kč  

Prosím, aby případní zájemci měli před prohlídkou předběžně vyřešené financování, před schválený hypoteční úvěr, vlastní prostředky a jiné.  

Můžete mne kdykoliv kontaktovat na tel. 603150646, emailu reality@jindrichkuthan.cz nebo níže přes poptávkový formulář.

 

Videoprohlídka

3D scan

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF