Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


dům Zahrádka

 

objekt rodinného bydlení bývalého mlýna v obci Zahrádka u

Benešova č.p. 4, Maršovice

 

dvoupodlažní stavba s velkou plochou bydlení a užitných prostor více jak 290 m2

dispozice 7+1+dílna,  pozemek celkem 544 m2

uspořádání podkroví vhodné k vestavbě dalších obytných místností

samostatný prostor dílny

Popis nemovitosti

Nabízím vám ke koupi budovu bývalého mlýna, dnes sloužící k rodinnému bydlení v Zahrádce u Benešova, Maršovice. 

Historii této budovy najdete na odkazu: https://www.vodnimlyny.cz/mlyny/objekty/detail/6512-mlyn-v-zahradce 

Nemovitost donedávna sloužila k bydlení a jako klubovna motorkářů.

A co nemovitost nabízí? 

V přízemí najdete 2 místnosti včetně vstupu na zahradu, 1 místnost s navazujícím prostorem technického zázemí pro vodárnu. Dům též nabízí prostornou místnost v přízemí (dostupnou z prvého patra), která slouží jako sklad, dílna a kotelna. 

V prvém patře menší vstupní chodba, velkorysý obývací prostor, samostatná kuchyně se spíží a zázemím koupelny s WC, obytná místnost s dvěma samostatnými WC, dále navazující od obývacího pokoje dvě obytné místnosti se vstupem do přízemí. 

Dispozičně se jedná o 7+1+dílna s kotelnou, plocha celková více jak 290 m2. Nemovitost je vhodná jak pro rodinné bydlení s užitným zázemím v přízemí, tak i pro řemeslníky, kteří využijí přízemí jako svůj pracovní nebo skladový prostor. Zastavěná plocha domu 250 m2, užitní plocha více jak 291 m2, pozemek celkem 544 m2.

Pokud by vám prostory nestačily, pak můžete pokračovat s budováním další obytné plochy v otevřeném půdním prostoru. 

Více o dispozici domu a m2 najdete v příloze fotografie – půdorys, objekt si můžete projít v 3D scanu (virtuální prohlídka), od patra do přízemí. Můžete zde měřit místnosti, nahlížet na prostory z různých pozic. Jediný prostor, který není zachycen, je kotelna s dílnou, kterou najdete v příloze foto. 

Po rekolaudaci by nemovitost vzhledem k nabízeným m2 a umístěním u probíhající komunikace byla vhodná i k podnikatelským účelům. 

Technika: ústřední topení s kotlem na tuhá paliva, dvojitá plastová okna, stropy 2,6 až 2,8 m, kotelna s dílnou 2,27m, síla zdiva hlavní budovy 95 cm, přístavba 40 cm, vlastní studna 7m, jímka 10 m3, stropy dřevěné a betonové, podlahy přízemí betonové, 2x komín, statika v pořádku, PENB -G.

Parkování před domem na obecním pozemku a na vlastní zahradě. Pokud by vám pozemek nestačil, pak si můžete dokoupit dalších navazujících 270 m2 ve vlastnictví obce Maršovice. 

V případě, že vás nemovitost zaujala, neváhejte mě ihned a kdykoliv kontaktovat a domluvit si prohlídku. Volejte o víkendu i svátcích. 

Tržní odhadovaná cena je 5.7 mil. Kč, z důvodu naskytnuté investice majitele do podnikatelského projektu prodej spěchá a cena je tedy výrazně nižší. Upřednostňujeme kupujícího s připravenými financemi, nebo před schváleným hypotečním úvěrem. Tržní odhad pod galerií foto. 

Cena konečná 4.500.000 Kč

 

 

Videoprohlídka

3D scan

tržní odhad rodinného domu Zahrádka

ttrzni_odhad_-_prodej_rodinneho_domu_270m2_Zahradka_Marsovice-komprimovany

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF