Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


REZERVACE

 

NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU 4+kk

Tuřany u Slaného 

 

typ bungalov L

dispozice 4+kk / podlahová plocha 125 m2 /

oplocený pozemek celkem 806 m2

 

komfort podlahového topení s tepelným čerpadlem

 

 

Popis nemovitosti

UVEDENÁ NABÍDKA JE REZERVOVÁNA

Vstupte do světa klidu a elegance s moderním bungalovem! Tento dům se nachází v malebné obci Tuřany, jen kousek od pulzujícího města Slaný v okrese Kladno. S dispozicí 4+kk a podlahovou plochou 125 m2 nabízí ideální prostor pro pohodlný život.

Při vstupu do domu okamžitě pocítíte atmosféru klidu a elegance. Dům je ve tvaru "L", což dodává modernímu designu zajímavý a funkční prvek. Moderní kuchyňská linka včetně spotřebičů je již součástí ceny, což vám umožní okamžitě začít tvořit gastronomická kouzla. Kuchyně je společná s obývacím pokojem, situovaným na jižní stranu a se vstupem do venkovních prostor. Další obytné pokoje jsou dostatečně veliké a ložnice disponuje ještě prostorem samostatné šatny. V technické místnosti najdete umyvadlo a vnitřní jednotku tepelného čerpadla. 

Pro milovníky tepla a útulnosti je k dispozici podlahové topení a příprava pro krbová kamna, která vytvářejí neopakovatelnou atmosféru. Vytápění je zajištěno kvalitním a úsporným tepelným čerpadlem o výkonu 9 kW, s termostaty v každé místnosti, což vám zaručuje nejen příjemnou teplotu, ale i naprostý komfort bydlení.

Kolem domu oceníte upravený pozemek o celkové rozloze 806 m2, který je kompletně oplocen s vjezdovými vraty a zpevněnou vnitřní plochou pro dva vozy. Další parkovací místo máte před domem. Zahrada poskytuje dostatek prostoru pro vybudování terasy, umístění zahradního domku, bazénu, nebo hracích prvků pro vaše děti.  

Technika: obvodové zdivo z cihel Porotherm 30 Profi s kontaktním zateplením 20 cm zajistí optimální izolaci a nízké náklady na energie, stejně tak, jako zateplené podlahy a krov. PENB třídy C. Dům je připojen na optický kabel. Dešťová voda svedena do retenční nádrže s přepadem do dešťové kanalizace, odpad sveden do jímky. V horizontu 5 až 7 let by měla být navýšená kapacita obecní čistírny vod a ulice připojena na kanalizaci (přípojky již vybudované a připravené). Příprava pro elektrické předokenní žaluzie.

Dům je nyní za výhodných podmínek pronajat se smlouvou na dobu určitou (do 6/2024), což představuje skvělou investiční příležitost. Pro ty, kteří chtějí vložit své finanční prostředky do nemovitosti s okamžitým výnosem, je toto skvělá volba.

Nynější zúčtovatelné zálohy na energie - elektřina 4 tis. Kč, voda 1 tis. Kč, popelnice 1050 Kč / osoba za rok, vývoz jímky 900 Kč.

Obec Tuřany poskytuje ideální prostředí pro pohodové bydlení s rychlým spojením do Prahy (pouhých 20 minut). Zde naleznete mateřskou a základní školu, obchod, obecní úřad a pobočku pošty. Sousední město Slaný (3 km) nabízí kompletní infrastrukturu včetně vzdělávacích institucí, lékařů a bohatého sportovního a kulturního vyžití.

Přesvědčte se sami, že tento dům není pouze nemovitostí, ale místem, kde se rodina může cítit jako doma a kde se plní sny o kvalitním bydlení. Přijďte a pojďte začít novou kapitolu svého života v tomto unikátním domě!

Neváhejte mě ihned kontaktovat a domluvit si se mnou prohlídku.

Konečná cena 10.900.000 Kč

fotografie, virtuální prohlídku (dům si můžete celý projít), video, komplet stavební půdorysy (pod galerií foto), najdete níže 

 

Můžete mě kdykoliv kontaktovat na tel. 603150646, emailu reality@jindrichkuthan.cz nebo níže přes poptávkový formulář.

 

 

Videoprohlídka

3D scan

Půdorys s kvótami

102_pudorys

 

PENB štítek

penb_stitek

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF