Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Olbramovice zemědělské pozemky

Olbramovice u Votic

zemědělské pozemky o celková výměře 56146 m2

 

orná půda  - 29646 m2 / trvalý travní porost – 20305 m2 / lesní plocha – 2437 m2 / ostatní plocha – 3758 m2

 

jedná se o dva celky, každý se zajištěnou přístupovou cestou

Popis nemovitosti

Nabízím vám zemědělské pozemky v katastru obce Olbramovice u Votic. Jedná se o dva celky s celkovou výměrou 56146 m2. Z této plochy je 37880 m2 pronajatých s výpovědní lhůtou 5 let a 18266 m2 je bez nájemního závazku. Přístup k pozemkům je bezproblémový po obecních cestách a komunikacích.

První celek o výměře 43.780 m2, druhý celek o výměře 12.366 m2 s podílem 1/6 na příjezdové komunikaci (340 m2, LV 243) k pozemkům. 

Celková plocha 56146 m2

Orná půda  - 29646 m2

Trvalý travní porost – 20305 m2

Lesní plocha – 2437 m2

Ostatní plocha – 3758 m2

Pro nalezení v katastrálních mapách  - katastrální území Olbramovice u Votic, list vlastnictví 242.

Konečná cena 2.350.000 Kč

Uložte své peníze do jistoty bez rizika, kterou v zemědělské půdě vždy najdete. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.

 

Výpis parcelních čísel z LV 242

vypis_pozemku

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF