Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO

 

stavební pozemek s projektem pasivního rodinného domu 4+1/G/T

hezká lokalita Homole u Nechalova

výměra 1157 m2

jižní orientace 

stavební řízení nyní probíhá

 

 

 

Popis nemovitosti

PRODÁNO

Vítám vás v Homoli u Nechalova, kde se pro vás otevírá jedinečná příležitost koupě mírně svažitého stavebního pozemku o rozloze 1157 m2 s projektem na výstavbu pasivního rodinného domu s probíhajícím stavebním povolením.

Zavítejte do této malebné vesnice, která je součásti obce Drhovy v okrese Příbram. Homole vás okouzlí svou klidnou atmosférou, obklopenou lesy a loukami, nabízejícími nezaměnitelné výhledy do malebné krajiny.

Jižně orientovaný pozemek na okraji vesnice nabízí unikátní možnost vytvořit domov tak, aby využíval výhod a efektu jihu.

V tuto chvíli probíhá stavební řízení pro povolení pasivního rodinného domu s obytným podkrovím, terasou a přístřeškem pro auto. Projekt je již v ceně a tím vám odpadá mnoho starostí, které byste měli s povolováním a žádostmi, včetně inženýrských sítí.

Dům 4+1 vám nabízí krásnou podlahovou plochu 156,4 m2, krytá terasa v přízemí a otevřená v patře, garáž 28,3 m2 zde najdete ještě kryté parkovací místo. Podobu domu najdete v galerii foto a ve video prohlídce. Veškerou dokumentaci mám k dispozici a zájemcům ji předložím. Odhadované náklady stavby 6 mil. Kč.

Co se týká sítí na pozemku, elektřina je již zavedena a je zajištěn hydrogeologický posudek s povolením pro vrtanou studnu o hloubce 50 m. Pro odpad se počítá s jímkou a pro dešťovou vodu s retenční podzemní nádrží.

Přírodní scenérie pokračuje i v blízkém okolí, kde naleznete vodní přehradu Slapy a vyhledávané okolní zatopené lomy a rybníky vhodné ke koupání. Máte-li rádi výlety, autobusová zastávka je prakticky přímo u obce, usnadňující vám pohodlný přesun.

Homole u Nechalova je vzdálena pouze 10 km od Dobříše, kde najdete veškerou občanskou vybavenost – školy, supermarkety, obchody, restaurace, zámek, zámeckou zahradu a wellness. 

Lokalita je výhodná i pro ty z vás, kteří potřebujete rychlou dostupnost Prahy, která je od obce něco málo přes 30 minut. Stejně tak máte výborné spojení do Berouna 45 minut, a i nedalekých okolních měst a městysů. 

Vaše nová cesta začíná zde. Získejte klidný a pohodlný domov pro svou rodinu v jedinečné lokalitě Homole u Nechalova.

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte mě ihned kontaktovat, domluvte si prohlídku.

Půdorysy, umístění a vizualizace domu na pozemku, PENB, najdete níže pod galerií foto.

Cena včetně projektu a stavebního povolení 3.500.000 Kč

Můžete mne kdykoliv kontaktovat na tel. 603150646, emailu reality@jindrichkuthan.cz nebo níže přes poptávkový formulář.

 

Videoprohlídka

umístění RD

půdorys přízemí / obytné podkroví

pudorys_prizemi pudorys_patro 

Vizualizace domu

hom_stu_-_obrazek1 hom_stu_-_obrazek10 hom_stu_-_obrazek11 hom_stu_-_obrazek12 hom_stu_-_obrazek13 hom_stu_-_obrazek14 hom_stu_-_obrazek15 hom_stu_-_obrazek2 hom_stu_-_obrazek3 hom_stu_-_obrazek4 hom_stu_-_obrazek5 hom_stu_-_obrazek6 hom_stu_-_obrazek7 hom_stu_-_obrazek8 hom_stu_-_obrazek9

PENB

penb

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF