Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Líšno u Bystřice, okr. Benešov

stavební pozemek 2820 m2 - z toho 2461 m2 stavební plocha

obecní voda, elektřina, studna

menší umělé jezírko s vlastním pramenem


Webová prezentace pozemku v Líšně je v přípravě - postupně budou dodány fotky, video a další důležité informace a dokumenty.

Pokud ale už nyní víte, že vás tato nemovitosti zajímá, můžete mi kdykoliv zavolat.

Popis nemovitosti

Vítejte v malé rozvíjející se obci Líšno u Bystřice, kde se otevírá jedinečná příležitost vlastnit stavební pozemek, který vám nabídne příjemnou atmosféru, blízkost přírody a dostatečný prostor pro realizaci vašich snů, představ a plánů.

Tento exkluzivní stavební pozemek má rozlohu 2820 m2, z čehož je 2461 m2 stavební plocha a 359 m2 zeleň.

Pro milovníky vody je zde umělé jezírko, s vlastním pramenem. Pramen není přímo u jezírka, ale je sveden z původního místa sklepa na hranici pozemku a díky velikosti pozemku není problém rozšíření jezírka, které následně může být dominantou. 

Pozemek má mírný sklon, oplocen, celý den slunný. Zasíťování - obecní voda, kopaná studna,elektřina.

Na pozemku stojí funkční mobilheim s terasou, který vám může poskytnout zázemí při stavbě vašeho nového domova. Dále je na okraji umístěna původní stavba chalupy, před demolicí, která je již promítnuta v prodejní ceně. 

Obklopeno vzrostlými stromy a malým jezírkem, vytváří tohle místo atmosféru klidu a pohody, kterou hledáte. Přesto zůstáváte ve spojení s civilizací – s veškerou občanskou vybaveností dostupnou v nedaleké Bystřici nebo Benešově, jste vždy spojeni s pohodlím a potřebami města, aniž byste museli obětovat klid a pokoj venkovského prostředí. Do Prahy to nemáte též daleko, jedná se o 30 minut a jste na Chodově. 

Specifikace plochy: BV-S plochy bydlení v rodinných domech - venkovské, max. 2 nadzemní podlaží plus podkroví, hladina hřebena max 12m. Více informací co lze a nelze na pozemku stavět, najdete na odkazu pod galerií foto.

To, co tato lokalita nabízí, není jenom pozemek, tady chcete být doma!

Pokud se vám pozemek líbí, můžete mě kdykoliv kontaktovat na tel. 603150646, emailu reality@jindrichkuthan.cz nebo níže přes poptávkový formulář.

Cena: 6.500.000,- czk

Územní plán - zákres pozemku

up_vykres

Možné využití pozemku (strana 72, 73)

 tplna_znon_tp_bystzice_po_vydn_zm-_u-_1_bzezen_2023 

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF