Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Volenice u Březnice, okr. Příbram

 

stavební pozemek 1939 m2

rovinatý pozemek, oplocen, jižní orientace

obecní voda a kanalizace, elektřina

Popis nemovitosti

Vítejte v jednom z malebných koutů středočeského kraje – ve Volenicích u Březnice! Nabízím vám skvělou příležitost v podobě stavebního pozemku, který se rozkládá na ploše 1939 m2.

Tento jižní rovinatý pozemek nabízí ideální podmínky pro výstavbu vašeho vysněného domova. Je oplocený a zasíťován obecní kanalizací a vodou, elektřinou, což vám usnadní realizaci budoucích stavebních projektů.

Při prohlídce tohoto pozemku okamžitě ucítíte jeho kouzlo. Vzrostlé stromy v podobě ořechu, třešní, jabloní a jehličnatých porostů, dodávají tomuto místu nezaměnitelnou atmosféru. A ne každý pozemek vám uvedené poskytne.

Na pozemku je umístěna stavba s č.p. 18 s napojením na sítě a dispozicí 2+kk. Jedná se o prostou stavbu, která vám již neposlouží ke komfortnímu bydlení, ale určitě ji můžete využít jako domek pro hosty, pro zázemí zahrady, k radosti vašich ratolestí nebo k tomu, co vás zkrátka napadne, třeba jako svoji trucovnu. Na pozemku dále najdete dřevěnou kůlnu a zděnou stavbu pro účel skladu.

Ačkoliv se pozemek nachází na vesnici, veškeré občanské vybavení máte po ruce v nedaleké Březnici a Rožmitálu pod Třemšínem, do nichž se dostanete do 7 minut, nebo v Příbrami, což je jen 20 minut jízdy autem.

Vaše budoucnost začíná právě zde, ve Volenicích u Březnice. 

Zastavitelnost 30 %, zeleň 50 %, výška zástavby pro šikmou střechu 9 m, pro plochou 7 m, max. 2 nadzemní podlaží a podkroví. Zákres pozemku v územním plánu a odkaz na regulační plán najdete níže pod galerií foto. 

V případě, že vás nabídka zajímá, můžete mě kdykoliv kontaktovat na tel. 603150646, emailu reality@jindrichkuthan.cz nebo níže přes poptávkový formulář. Zodpovím vám vaše dotazy a domluvíme se na prohlídce.

Cena: 3.500.000, - czk

 

Videoprohlídka

Územní plán výkres

up_vykres_pozemku

Úplné znění územního plánu (strana 26,27)

  textace

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF