pronájem byt 1+1 Praha

PRONÁJEM VYBAVENÉHO BYTU

1+1, ulice Vajdova 1036, Praha - Hostivař

obytná podlahová plocha 29 m2 + sklep 1,20

plně vybaveno

 

Popis nemovitosti

Pronájem zrekonstruovaného plně vybaveného bytu o dispozici 1+1 a výměře 29 m2, Praha-Hostivař, Vajdova 1036.

Byt je umístěn v 12. patře panelového domu.

Byt disponuje předsíní, kde je umístěna vestavná šatní skříň, dále samostatné WC se závěsnou skříňkou a koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, pračkou a pod umyvadlovou komodou. Z předsíně se dostanete do slunného obývacího pokoje, který disponuje postelí, obývací stěnou, gaučem s konferenčním stolkem, s jídelním stolem a dvěma židlemi, šatní skříní a komodou. Z obývacího pokoje navazuje kuchyně, kde najdete lednici, varnou desku, malou el. troubu. Okna jsou plastová se žaluziemi.

K bytu náleží sklepní prostor, o 1,2 m2 a nachází se v patře pod bytem.

Byt je připraven k okamžitému plnohodnotnému bydlení. 

Autobusová zastávka naproti panelovému domu (Chodov, Anděl, Skalka), 3 zastávky k metru, parkování bez modrých zón, před domem vždy zaparkujete, parkoviště jsou umístěny z obou stran a z každého je vstup do panelového domu. Nákup máte 50 kroků od vchodu, a to v centru Košík a Norma.

Volný čas a relaxovat můžete trávit procházkami v leso parku Hostivař, u vodní nádrže Hostivař a v zahradnických sadech, vše v pochozí blízkosti od bytu.  

Pronájem tohoto bytu vřele doporučuji, byt je vybavený, útulný a na první pocit se jedná o příjemné bydlení.

Majitel požaduje a bude ověřeno, nájemce bez exekucí, insolvencí, s čistým trestním rejstříkem. Bez domácích mazlíčků a max. dvě osoby. Preferuje se dlouhodobý pronájem.

Cena pronájmu 12.300 Kč včetně služeb a elektroměru za 1 osobu, pojištění bytu si platí nájemce. Provize RK jedno nájemné, vratná jistina (kauce) 20.000 Kč.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.

 

Fotogalerie

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách. Jmenuji se Jindřich Kuthan, jsem realitní makléř a rád bych Vám nabídl mé služby. Pokud hledáte někoho, kdo se špičkově postará o prodej Vaší nemovitosti, jste zde správně.

V realitách působím od roku 2008. Podnikání na realitním trhu je pro mne nejenom práce, ale zároveň i hobby, což se odráží i na mém přístupu ke klientovi, dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na férovém jednání, dobrém jménu a pověsti, což dokládají reference mých klientů. Zároveň je pro mne důležité neustálé vzdělávání, k prezentaci Vaší nemovitosti používám moderní nástroje.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Já se ale snažím poskytnout takové služby, aby po skončení obchodu byl klient nejen spokojen se svým výběrem makléře pro prodej své nemovitosti, ale aby rád doporučil mé služby svým známým a přátelům.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Za 13 let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovisti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu.

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář