Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


pronájem byt 1+1 Praha

PRONÁJEM VYBAVENÉHO BYTU

1+1, ulice Vajdova 1036, Praha - Hostivař

obytná podlahová plocha 29 m2 + sklep 1,20

plně vybaveno

 

Popis nemovitosti

Pronájem zrekonstruovaného plně vybaveného bytu o dispozici 1+1 a výměře 29 m2, Praha-Hostivař, Vajdova 1036.

Byt je umístěn v 12. patře panelového domu.

Byt disponuje předsíní, kde je umístěna vestavná šatní skříň, dále samostatné WC se závěsnou skříňkou a koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, pračkou a pod umyvadlovou komodou. Z předsíně se dostanete do slunného obývacího pokoje, který disponuje postelí, obývací stěnou, gaučem s konferenčním stolkem, s jídelním stolem a dvěma židlemi, šatní skříní a komodou. Z obývacího pokoje navazuje kuchyně, kde najdete lednici, varnou desku, malou el. troubu. Okna jsou plastová se žaluziemi.

K bytu náleží sklepní prostor, o 1,2 m2 a nachází se v patře pod bytem.

Byt je připraven k okamžitému plnohodnotnému bydlení. 

Autobusová zastávka naproti panelovému domu (Chodov, Anděl, Skalka), 3 zastávky k metru, parkování bez modrých zón, před domem vždy zaparkujete, parkoviště jsou umístěny z obou stran a z každého je vstup do panelového domu. Nákup máte 50 kroků od vchodu, a to v centru Košík a Norma.

Volný čas a relaxovat můžete trávit procházkami v leso parku Hostivař, u vodní nádrže Hostivař a v zahradnických sadech, vše v pochozí blízkosti od bytu.  

Pronájem tohoto bytu vřele doporučuji, byt je vybavený, útulný a na první pocit se jedná o příjemné bydlení.

Majitel požaduje a bude ověřeno, nájemce bez exekucí, insolvencí, s čistým trestním rejstříkem. Bez domácích mazlíčků a max. dvě osoby. Preferuje se dlouhodobý pronájem.

Cena pronájmu 12.300 Kč včetně služeb a elektroměru za 1 osobu, pojištění bytu si platí nájemce. Provize RK jedno nájemné, vratná jistina (kauce) 20.000 Kč.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.

 

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF