Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


pronájem bytu ve Vlašimi, ulice Prokopova 

 

bydlení v klidné lokalitě, 63 m2, dispozice 3+1, lodžie 2x, sklep 7 m2

zděný bytový dům

dětský pokoj, ložnice a obývací pokoj se vstupem na lodžii a kuchyně

úložný šatní prostor ve vestavných skříních v chodbě

bezproblémové veřejné parkování

Popis nemovitosti

PRONAJATO

Nabízím Vám pronájem prostorného bytu o dispozici 3+1 v klidné lokalitě ve Vlašimi, ulice Prokopova. Byt se nachází v 2 patře bez výtahu, v původním stavu, avšak dobře udržovaný a připravený k okamžitému nastěhování.

Byt disponuje dvěma lodžiemi, které poskytují příjemné venkovní posezení. Dále k bytu náleží sklep, který poskytuje dostatek úložného prostoru pro vaše věci.

Celková podlahová plocha bytu činí 63 m2, zatímco lodžie nabízí dalších 5,5 m2 prostoru k relaxaci. Sklep má velikost 7 m2.

V bytě se nachází koupelna vybavená sprchovým koutem, umyvadlem, pračkou a bojlerem. Kuchyně je vybavena linkou, elektrickým sporákem, lednicí a komorou pro uložení potravin.

Všechna okna bytu jsou vybavena žaluziemi a jsou plastová, což zajišťuje dobrou izolaci a minimalizuje hluk z okolí. Bytový dům je zděný.

V chodbě bytu jsou vestavné skříně, které poskytují dostatek úložného prostoru pro vaše oblečení a další věci.

Byt se nachází v blízkosti centra Vlašimi, což znamená snadný přístup ke všem potřebným službám a obchodům. Tato lokalita je ideální pro ty, kteří preferují klidné bydlení s dostupností veškerého vybavení. Bezproblémové parkování okolo bytového domu.

Majitel požaduje a bude ověřeno, nájemce bez exekucí, insolvencí, s čistým trestním rejstříkem. Majitel si vyhrazuje právo výběru nájemce. 

Nájemné 10.500 Kč, elektroměr přepsán na nájemce, ostatní služby zůstávají na majitele bytu a budou zúčtovatelné podle skutečné spotřeby. Záloha za služby měsíčně činní 4.000 Kč.

Kauce (jistina) ve výši 21.000 Kč, provize RK 12.500 Kč. Smlouva bude uzavírána na dobu určitou s možností dalšího prodloužení v případě bezproblémového nájmu.


V případě zájmu o prohlídku nabízeného bytu mě neváhejte kontaktovat.

  

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF