Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


pronájem bytu 3+1 Týnec nad Sázavou

pronájem prostorného bytu 3+1

podlahová plocha 71 m2

 jídelna / sklep 10 m2 / vlastní zahrádka

 

Týnec nad Sázavou

klidná lokalita ulice Husova

Popis nemovitosti

Nabízím vám pronájem prostorného a prosvětleného zařízeného bytu v Týnci nad Sázavou, ulice Husova. Jedná se o velmi klidné a nerušící bydlení ve výborně udržovaném cihlovém domě, v posledním 2. patře. 

Byt o dispozici 3+1 plus místnost jídelny, celkem plocha podlahová bytu 71 m2, dále sklepní prostor o 10 m2. Byt poskytuje velkorysou obytnou plochu včetně vestavných skříní v chodbě a obývacím pokoji (nejsou započteny v podlahové ploše). Půdorys s výměrou bytu v galerii foto.

V ceně nájmu máte i vlastní zahrádku a záhonky, rychle dostupné ze severní strany domu. 

Technika: vytápění a teplá voda dálkové, obecní voda, kanalizace, plastová okna, pochozí materiál koberec – linoleum – dlažba, litinové radiátory, internet ADSL, WIFI. Veškeré vybavení bytu si můžete ponechat, nebo vyklidit a použít své vybavení. Spotřebiče – myčka, el. sporák, digestoř, pračka, lednice.

Byt je situován na VJ stranu, celý den prosluněný, veřejné prostranství okolo bytového domu vám poskytne dostatek prostoru pro vaše volnočasové aktivity.  

Z bytu se dostanete rychle do centra města, na poštu, do nákupního centra a za pár minut k autobusové a vlakové zastávce. Parkování dostatečné veřejné před domem.

Majitel požaduje a bude ověřeno, nájemce bez exekucí, insolvencí, s čistým trestním rejstříkem. Majitel si vyhrazuje právo výběru nájemce. Maximální počet osob nájmu 4. 

Nájemné 13.100 Kč, zúčtovatelná záloha na služby 3500 Kč/měsíc. Elektroměr přepsán na nájemce, plus vyžadováno pojištění odpovědnosti nájemce.

Kauce (jistina) ve výši 26.200 Kč, v případě domácího mazlíčka 39.300 Kč, provize RK 13.000 Kč bez DPH. Smlouva bude uzavírána na dobu určitou s možností dalšího prodloužení v případě bezproblémového nájmu.

Náklady na případné vystěhování nábytku, vymalování, budou kompenzovány domluvou.

V případě zájmu o prohlídku nabízeného bytu mě neváhejte kontaktovat. Pronájem nabízeného bytu mohu doporučit. Volné ihned.

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF