Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


pronájem bytu 3+1 Vlašim

PRONAJATO 

pronájem bytu ve Vlašimi

 

dispozice 3+1 s balkonem, výměra podlahová 64,7 m2, celkem 72 m2

rychlá dostupnost centra, služeb, autobusového a vlakového nádraží

 

Popis nemovitosti

PRONAJATO 

Nabízím vám pronájem bytu o dispozici 3+1 s balkonem v městě Vlašim, ulice Zámecká.

Podlahová plocha bytu 64,7m2, celková plocha 72m2.

Místnosti bytu – vstupní prostorná chodba s vestavnou skříní a vstupy na samostatné WC a koupelny, z této chodby navazuje obytný pokoj a ložnice s klimatizační jednotkou a vstupem na balkon, dále obývací pokoj a kuchyně (lednice, myčka, el. trouba, sklokeramická deska, digestoř).

Pochozí materiály obytných prostor plovoucí podlaha, užitné prostory dlažba. Koupelna s vanou, umyvadlem, připojením pro pračku, odvětrání. WC závěsné, odvětrání.

Vytápění dálkové, v celém bytě rozvedeno litinové etážové topení. Nové rozvody odpadů, vody, elektřiny. Plastová okna osazena žaluziemi. Internet řešen optickým kabelem, poskytovatel Vlašimnet.

Podlahové výměry místností přesně v m2:
kuchyně 7,26 – obývací pokoj 17,92 – ložnice 14,28 – obytný pokoj 13,69 – koupelna 3,75 – WC 0,9 – chodba 5,74 –vestavná skříně 1,28 m2- balkon 1,5 – sklep 2

Rychlá pěší dostupnost centra, vlaku, autobusu, náměstí a ostatních služeb.

Nájemné 11.000 Kč, služby 3902 Kč, + elektřina - elektroměr přepsán na nájemce, kauce-jistina 22.000 Kč (v případě domácích mazlíčků 33.000 Kč), provize RK 11.000 Kč. Majitel si vyhrazuje právo výběru nájemce. Zájemce ideálně bez exekucí a insolvencí (bude ověřeno).

V roce 2021 by mělo dojít k zateplení bytového domu. Energetická náročnost budovy (PENB) bude doplněna. Nyní je ze zákona uváděna třída G.
V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF