Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


pronájem bytu 3+1 Vlašim

pronájem bytu ve Vlašimi

 

dispozice 3+1 s balkonem, výměra podlahová 64,7 m2, celkem 72 m2

rychlá dostupnost centra, služeb, autobusového a vlakového nádraží

 

Popis nemovitosti

Nabízím vám pronájem bytu o dispozici 3+1 s balkonem v městě Vlašim, ulice Zámecká.

Podlahová plocha bytu 64,7m2, celková plocha 72m2.

Místnosti bytu – vstupní prostorná chodba s vestavnou skříní a vstupy na samostatné WC a koupelny, z této chodby navazuje obytný pokoj a ložnice s klimatizační jednotkou a vstupem na balkon, dále obývací pokoj a kuchyně (lednice, myčka, el. trouba, sklokeramická deska, digestoř).

Pochozí materiály obytných prostor plovoucí podlaha, užitné prostory dlažba. Koupelna s vanou, umyvadlem, připojením pro pračku, odvětrání. WC závěsné, odvětrání.

Vytápění dálkové, v celém bytě rozvedeno litinové etážové topení. Nové rozvody odpadů, vody, elektřiny. Plastová okna osazena žaluziemi. Internet řešen optickým kabelem, poskytovatel Vlašimnet.

Podlahové výměry místností přesně v m2:
kuchyně 7,26 – obývací pokoj 17,92 – ložnice 14,28 – obytný pokoj 13,69 – koupelna 3,75 – WC 0,9 – chodba 5,74 –vestavná skříně 1,28 m2- balkon 1,5 – sklep 2

Rychlá pěší dostupnost centra, vlaku, autobusu, náměstí a ostatních služeb.

Nájemné 11.000 Kč, služby 3902 Kč, + elektřina - elektroměr přepsán na nájemce, kauce-jistina 22.000 Kč (v případě domácích mazlíčků 33.000 Kč), provize RK 11.000 Kč. Majitel si vyhrazuje právo výběru nájemce. Zájemce ideálně bez exekucí a insolvencí (bude ověřeno).

V roce 2021 by mělo dojít k zateplení bytového domu. Energetická náročnost budovy (PENB) bude doplněna. Nyní je ze zákona uváděna třída G.
V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Fotogalerie

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách. Jmenuji se Jindřich Kuthan, jsem realitní makléř a rád bych Vám nabídl mé služby. Pokud hledáte někoho, kdo se špičkově postará o prodej Vaší nemovitosti, jste zde správně.

V realitách působím od roku 2008. Podnikání na realitním trhu je pro mne nejenom práce, ale zároveň i hobby, což se odráží i na mém přístupu ke klientovi, dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na férovém jednání, dobrém jménu a pověsti, což dokládají reference mých klientů. Zároveň je pro mne důležité neustálé vzdělávání, k prezentaci Vaší nemovitosti používám moderní nástroje.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Já se ale snažím poskytnout takové služby, aby po skončení obchodu byl klient nejen spokojen se svým výběrem makléře pro prodej své nemovitosti, ale aby rád doporučil mé služby svým známým a přátelům.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Za 13 let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovisti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu.

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář