Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


pronájem bytu Benešov

PRONAJMUTO

 

Benešov u Prahy, ulice Na Chmelnici č.p. 1998

pronájem podkrovního bytu 2+kk, celková výměra 44,9 m2

sklepní box, vlastní parkovací místo před objektem

rychlá dostupnost centra

Popis nemovitosti

PRONAJMUTO

Nabízím vám pronájem bytu v Benešově u Prahy, ulicí Na Chmelnici.

Jedná se o podkrovní byt, který vám poskytne klidné bydlení, o dispozici 2+kk, výměře téměř 45m2, severní orientací, což oceníte především v letních měsících.

K bytu náleží sklepní box a především vlastní parkovací místo téměř před vchodem do bytového domu. Pozemek okolo bytového domu komplet oplocen, el. vjezdová vrata.

Vybavení bytu - kuchyňská linka s el. troubou, digestoř, šatní skříň.
Okna plastová s žaluziemi, plovoucí podlaha, koupelna s topným žebříkem, rozvody datových kabelů. Internet možno řešit přes ADSL (O2, Vodafone, T-mobile) nebo formou wifi poskytovatelů.

Pokud si bude nájemce chtít byt vymalovat (pouze bílá barva), majitel poskytne přiměřenou slevu na vyřešení těchto úprav.

Bytový dům a jeho okolí jsou jako celek velmi dobře udržovány.

Z bytu se dostanete během 2 minut do centra města, za 1 minutu k autobusové zastávce.

Majitel požaduje a bude ověřeno, nájemce bez exekucí, insolvencí, s čistým trestním rejstříkem. Majitel si vyhrazuje právo výběru nájemce.

Za jednu osobu nájemné 11.000 Kč plus 1.900 Kč za služby a zálohu za elektřinu, za dvě osoby 2.700 Kč za služby a elektřinu,služby a elektřina jsou zúčtovatelné podle skutečné spotřeby. Kauce (jistina) ve výši 20.000 Kč (v případě zvířete v bytě 30.000 Kč), provize RK 12.000 Kč bez DPH. Smlouva bude uzavírána na dobu určitou.

V případě zájmu o prohlídku nabízeného bytu mě neváhejte kontaktovat. Pronájem nabízeného bytu mohu doporučit.

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF