Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


pronájem bytu Benešov

PRONAJMUTO

 

Benešov u Prahy, ulice Na Chmelnici č.p. 1998

pronájem podkrovního bytu 2+kk, celková výměra 44,9 m2

sklepní box, vlastní parkovací místo před objektem

rychlá dostupnost centra

Popis nemovitosti

PRONAJMUTO

Nabízím vám pronájem bytu v Benešově u Prahy, ulicí Na Chmelnici.

Jedná se o podkrovní byt, který vám poskytne klidné bydlení, o dispozici 2+kk, výměře téměř 45m2, severní orientací, což oceníte především v letních měsících.

K bytu náleží sklepní box a především vlastní parkovací místo téměř před vchodem do bytového domu. Pozemek okolo bytového domu komplet oplocen, el. vjezdová vrata.

Vybavení bytu - kuchyňská linka s el. troubou, digestoř, šatní skříň.
Okna plastová s žaluziemi, plovoucí podlaha, koupelna s topným žebříkem, rozvody datových kabelů. Internet možno řešit přes ADSL (O2, Vodafone, T-mobile) nebo formou wifi poskytovatelů.

Pokud si bude nájemce chtít byt vymalovat (pouze bílá barva), majitel poskytne přiměřenou slevu na vyřešení těchto úprav.

Bytový dům a jeho okolí jsou jako celek velmi dobře udržovány.

Z bytu se dostanete během 2 minut do centra města, za 1 minutu k autobusové zastávce.

Majitel požaduje a bude ověřeno, nájemce bez exekucí, insolvencí, s čistým trestním rejstříkem. Majitel si vyhrazuje právo výběru nájemce.

Za jednu osobu nájemné 11.000 Kč plus 1.900 Kč za služby a zálohu za elektřinu, za dvě osoby 2.700 Kč za služby a elektřinu,služby a elektřina jsou zúčtovatelné podle skutečné spotřeby. Kauce (jistina) ve výši 20.000 Kč (v případě zvířete v bytě 30.000 Kč), provize RK 12.000 Kč bez DPH. Smlouva bude uzavírána na dobu určitou.

V případě zájmu o prohlídku nabízeného bytu mě neváhejte kontaktovat. Pronájem nabízeného bytu mohu doporučit.

Fotogalerie

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách. Jmenuji se Jindřich Kuthan, jsem realitní makléř a rád bych Vám nabídl mé služby. Pokud hledáte někoho, kdo se špičkově postará o prodej Vaší nemovitosti, jste zde správně.

V realitách působím od roku 2008. Podnikání na realitním trhu je pro mne nejenom práce, ale zároveň i hobby, což se odráží i na mém přístupu ke klientovi, dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na férovém jednání, dobrém jménu a pověsti, což dokládají reference mých klientů. Zároveň je pro mne důležité neustálé vzdělávání, k prezentaci Vaší nemovitosti používám moderní nástroje.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Já se ale snažím poskytnout takové služby, aby po skončení obchodu byl klient nejen spokojen se svým výběrem makléře pro prodej své nemovitosti, ale aby rád doporučil mé služby svým známým a přátelům.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Za 13 let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovisti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu.

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář