Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


REZERVACE 

pronájem bytu v Benešově, ulice Zapova

 

dispozice 3+1 

  výměra plochy bytu 73m2, lodžie 3,5 m2, sklep 4m2 

2. patro bez výtahu

veřejné parkování, bydlení v klidné lokalitě

Popis nemovitosti

REZERVACE

Nabízím Vám pronájem prostorného bytu o dispozici 3+1 v klidné lokalitě města Benešov, ulice Zapova. Byt se nachází v 2. patře bez výtahu, dobře udržovaný a připravený k okamžitému nastěhování.

Byt disponuje prostornou lodžií, k bytu náleží sklep s dostatkem úložného prostoru pro vaše věci.

Celková podlahová plocha bytu činí 73 m2, lodžie nabízí dalších 3,5 m2 prostoru k relaxaci. Sklep má velikost 4 m2.

Koupelna vybavená vanou, umyvadlem, topným žebříkem a prostorem pro pračku. Kuchyně s vybavenou linkou, a to elektrickým sporákem, sklokeramickou deskou, myčkou, digestoří, vysouvací spíží.

Plastová okna bytu jsou vybavena žaluziemi, optický internet.

Byt se nachází v blízkosti centra Benešov, což znamená snadný přístup ke všem potřebným službám a obchodům. Tato lokalita je ideální pro ty, kteří preferují klidné bydlení s rychlou dostupností občanského vybavení. Veřejné parkování okolo bytového domu.

Vnitroblok nabízí dětské hřiště, kde si vaše děti určitě dostatečné vyhrají.

Majitel požaduje a bude ověřeno, nájemce bez exekucí, insolvencí, s čistým trestním rejstříkem. Majitel si vyhrazuje právo výběru nájemce. Domácí mazlíčci ne, cizinci bez historie ne. 

Nájemné činí 13.000 Kč. Zúčtovatelná záloha za služby měsíčně 6.900 Kč (elektrická energie, teplo, teplá voda, vodné a stočné, společné prostory).

Kauce (jistina) ve výši 26.000 Kč, provize RK 6.500 Kč. Smlouva bude uzavírána na dobu určitou 1 roku s prodloužením v případě bezproblémového nájmu. Preferuje se dlouhodobý pronájem.

V případě zájmu o prohlídku nabízeného bytu mě neváhejte kontaktovat.

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF