Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


pronájem bytu v Benešově

 PRONAJATO

Zařízený byt v Benešově u Prahy, ulicí Karla Nového.

Klidné bydlení o dispozici 2+kk, výměře téměř 44 m2, balkony 5 m2, výtah, JZ orientace. 

Bytová jednotka disponuje vstupní chodbou, skladovou komorou, koupelnou, obývacím pokojem s kuchyní  a jídelním koutem, ložnicí. Ložnice a obývací pokoj disponují samostatným balkonem o 2.5 m2. 

K bytu je možno pronajmout vlastní parkovací místo v podzemní garáži pod bytovým domem za 1.400 Kč/měsíc. 


T

Popis nemovitosti

Nabízím vám dlouhodobý pronájem zařízeného bytu v Benešově u Prahy, ulicí Karla Nového.

Klidné bydlení o dispozici 2+kk, výměře téměř 44 m2, balkony 5 m2, výtah, JZ orientace. 

Bytová jednotka disponuje vstupní chodbou, skladovou komorou, koupelnou, obývacím pokojem s kuchyní  a jídelním koutem, ložnicí. Ložnice a obývací pokoj disponují samostatným balkonem o 2.5 m2. 

Veškeré vybavení, které vidíte ve fotografiích, je součástí bytu a nájmu. V případě, že byste vybavení nechtěli, bude vystěhováno. 

K bytu je možno pronajmout vlastní parkovací místo v podzemní garáži pod bytovým domem za 1.400 Kč/měsíc. 


Technika: zabezpečovací zařízení, plovoucí podlaha, dlažba, okna s venkovními el. roletami, plastová okna, topný žebřík, regály, vestavná skříně, vytápění centrální, optická síť. Internet možno řešit přes ADSL (O2, Vodafone, T-mobile) nebo formou wifi poskytovatelů.

Bytový dům je velmi dobře udržovaná novostavba.

Z bytu se dostanete během pár vteřin do centra města, za pár minut k autobusovému a vlakovému nádraží.

Majitel požaduje a bude ověřeno, nájemce bez exekucí, insolvencí, s čistým trestním rejstříkem. Majitel si vyhrazuje právo výběru nájemce. Bez domácích mazlíčků.

Nájemné 12.000 Kč, veškeré služby zůstávají na majitele bytu a budou zúčtovatelné podle skutečné spotřeby. Záloha za služby měsíčně činní 4.500 Kč.

Kauce (jistina) ve výši 33.000 Kč, provize RK 15.000 Kč bez DPH. Smlouva bude uzavírána na dobu určitou s možností dalšího prodloužení v případě bezproblémového nájmu.

V případě více zájemců může být nájem umožněn nejvyšší nabídce.

V případě zájmu o prohlídku nabízeného bytu mě neváhejte kontaktovat. Pronájem nabízeného bytu mohu doporučit.

 

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF