Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


pronájem bytu Zruč nad Sázavou

PRONAJATO

pronájem zařízeného bytu v Zruči nad Sázavou, ulice Slunný vrch 

 

bydlení v klidné lokalitě, 61 m2, dispozice 3+kk, lodžie, sklep

zateplený panelový dům

dětský pokoj, ložnice, obývací pokoj se vstupem na lodžii a kuchyně

úložný šatní prostor ve vestavných skříních

bezproblémové veřejné parkování

Popis nemovitosti

PRONAJATO

Nabízím vám pronájem zařízeného bytu v Zruči nad Sázavou ulice Slunný vrch.

Klidné bydlení o dispozici 3+kk, výměře 61 m2 plus lodžie 2.8 m2, sklep, výtah, JZ orientace. 

Bytová jednotka umístěna v 3 N.P, disponuje vstupní chodbou kde jsou umístěny vestavné skříně, koupelnou, samostatným WC, obývacím pokojem s kuchyní  a jídelním koutem, ložnicí, dětským pokojem. 

Veškeré vybavení, které vidíte ve fotografiích, je součástí bytu a nájmu. V případě, že byste vybavení nechtěli, bude vystěhováno. 

Technika: linoleum, dlažba, plastová okna s žaluziemi, vestavné skříně, vytápění a teplá voda dálkově. 

Bytový dům je velmi dobře udržován.

Z bytu se dostanete během chvíle do centra, na vlakovou a autobusovou zastávku, do obchodů.

Majitel požaduje a bude ověřeno, nájemce bez exekucí, insolvencí, s čistým trestním rejstříkem. Majitel si vyhrazuje právo výběru nájemce. Bez domácích mazlíčků, cizinci ne.

Nájemné 11.500 Kč, elektroměr přepsán na nájemce, ostatní služby zůstávají na majitele bytu a budou zúčtovatelné podle skutečné spotřeby. Záloha za služby měsíčně činní 3.900 Kč.

Kauce (jistina) ve výši 23.000 Kč, provize RK 12.500 Kč bez DPH. Smlouva bude uzavírána na dobu určitou s možností dalšího prodloužení v případě bezproblémového nájmu.


V případě zájmu o prohlídku nabízeného bytu mě neváhejte kontaktovat. Pronájem nabízeného bytu mohu doporučit.

 

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF