Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


pronájem vícegeneračního rodinného domu Olbramovice Ves

PRONAJMUTO 

pronájem vícegeneračního rodinného domu 7+kk 

garáž, přístřešek, oplocená zahrada

vytápění tepelným čerpadlem

prostorný prosvětlený dům

užitná plocha přes 330 m2

 

Popis nemovitosti

Nabízím vám k pronájmu patrový vícegeneračního prostorný rodinný dům 7+kk o užitné ploše více jak 330 m2 v obci Olbramovice Ves, okres Benešov.

V přízemí najdete 2 obytné pokoje, kuchyni s jídelnu, obývací místnost s krbem a vstupem na zahradu, koupelnu, samostatné WC, technickou místnost, zděnou garáž, parkovací přístřešek.

V patře najdete 3 obytné pokoje, 1 společenskou místnost (stavebně nedokončena, využití jako sklad a jiné), velkou koupelnu, samostatné WC. Obytné pokoje disponují šatním prostorem.

Kuchyně s barovým ostrůvkem, el. spotřebiči-sklokeramická deska, el. trouba, mikrovlnná trouba, myčka, digestoř.

Vytápění a teplá voda tepelným čerpadlem, voda obecní a užitková z vlastní studně, zatepleno, plastová okna 3 sklo, venkovní žaluzie, v koupelnách topné žebříky, rozvody datové sítě, centrální vysavač, v přízemí u vstupu vestavné šatní skříně. Podlahy plovoucí a dlažba. Dostatek technického prostoru. Orientace jižní.

Parkování v zděné garáži, anebo pod přístřeškem u domu.

Rovinatý pozemek o výměře 2016 m2 komplet oplocen včetně vjezdové brány. 

Pokud potřebujete vlakové spojení, pak najdete 150 m od domu vlakové nádraží, autobusová zastávka v dosahu 180 m. Rychlé spojení s Prahou, Benešovem, Táborem.

Nemovitost volná ihned. Majitel požaduje a bude ověřeno, nájemce bez exekucí, insolvencí, s čistým trestním rejstříkem. Majitel si vyhrazuje právo výběru nájemce.

Nájemné 25.000 Kč. Služby placené nájemcem – elektroměr přepsán na nájemce, měsíční zúčtovatelné zálohy za vodné a stočné 1000 Kč, popelnice 1000 Kč osoba/rok, dále pojistné, rozhlasové a televizní poplatky. Smlouva bude uzavírána na dobu určitou 1 rok, s následným prodloužením v případě bezproblémového nájmu. 

Kauce (jistina) ve výši 50.000 Kč (v případě zvířete v domě 75.000 Kč), provize RK 35.000 Kč bez DPH.

V případě zájmu o prohlídku nabízeného domu mě neváhejte kontaktovat. Pronájem nabízeného domu mohu doporučit.

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF