Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


pronájem rodinného domu Tvoršovice

pronájem nízkoenergetického rodinného domu s vlastní zahradou 

 Tvoršovice u Bystřice

 

resort GREEN VILLAGE u golfového areálu Konopiště

 

dispozice 5+kk, užitná plocha domu 137 m2, terasa 24 m2, zahrada 146 m2 

kryté parkování pro 2 vozy

velmi klidné nerušené bydlení

 

 

Popis nemovitosti

Nabízím vám pronájem novostavby rodinného domu v obci Tvoršovice u Bystřice, resort Green Village, sousedící s 45 jamkovým resortem Konopiště. Pokud jste vášnivým hráčem golfové hry, pak je pro vás nabízený pronájem jako stvořený. 

Dispozice 5+kk, užitná plocha domu 137 m2, terasa 24 m2, zahrada 146 m2. Půdorysy přízemí a patra v příloze foto. Dvě místa krytého parkování před domem. 

Nízkoenergetický rodinný dům nabízí velmi klidné a ničím nerušené bydlení. Nízké náklady na provoz domu díky tepelnému čerpadlu s podlahovým topením a s termostaty ve všech místnostech.  Okna s elektrickými venkovními žaluziemi. K dispozici jsou tři koupelny, prostorné obytné místnosti, velkorysý obývací pokoj včetně sedací soupravy, s přímím vstupem na terasu a zahradu. Kuchyně včetně kuchyňské linky se spotřebiči a jídelním setem.

Okolí resortu vám nabídne přírodní romantická jezera s molem, naprosto ideální pro zklidnění mysli a stresu.

Komfortní bydlení s výbornými sousedy je ideální pro aktivní hráče golfu. Okolní příroda a klidná atmosféra jsou ideální pro turistiku a relaxaci. Rychlá dostupnost okresního města Benešov a Prahy.

Majitel požaduje a bude jistě ověřeno, nájemce bez exekucí, insolvencí, s čistým trestním rejstříkem. Majitel si vyhrazuje právo výběru nájemce. Bez domácích mazlíčků.

Nájemné 40.000 Kč, služby zůstávají na majitele domu a budou zúčtovatelné podle skutečné spotřeby. Záloha za služby měsíčně činní 3.500 Kč.

Kauce (vratná jistina) ve výši 120.000 Kč. Smlouva bude uzavírána na dobu určitou s možností dalšího prodloužení v případě bezproblémového nájmu.

Vratná kauce pro přihlášení trvalého pobytu 50.000 Kč.


V případě zájmu o prohlídku nabízeného rodinného domu mě neváhejte kontaktovat. 

 

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF