RD Drahelčice

RODINNÝ DŮM č.p. 30

dispozice 4+2

zastavěná plocha 104 m2

užitná plocha bez schodiště 120 m2 + 20 m2 půdní prostory

menší oplocený dvorek 70 m2

 

 

Popis nemovitosti

Nabídka rodinného domu s jižní orientací v obci Drahelčice u Rudné. 

Pokud poptáváte nemovitost v okolí Rudná, pak vám představuji a nabízím rodinný dům v Drahelčicích. 

Nemovitost o dispozici přízemí 3+1 - dále samostatné WC, spíž, vstupní chodba. Patro s dispozicí 1+1 s navazujícím půdním prostorem, sloužícím jako sklad, či možnost zbudování dalšího obytného pokoje. 

V přízemí se nachází vstupní chodba, samostatné WC, kuchyně se spíží, obývací pokoj, koupelna (sprchový kout, vana, bojler), ložnice a menší pokoj. Do patra se vstupuje po betonových schodech, zde se nachází obdélníková místnost s kuchyní, sprchovým koutem a prostorným obývacím pokojem, skladové prostory půdy. 

Pozemek u domu je malý, jedná se celkem o plochu 70 m2, komplet oplocený a poskytující soukromí. 

Vytápění plynovým kotlem s rozvody na ústřední topení, voda z obecního vodovodu a z vlastní studně, odpad kanalizace.

Stavba domu ze smíšeného zdiva (kámen-cihla),  rozvody elektřiny původní, voda v plastu, odpad původní, okna dřevěná špaletová, podlaha v přízemí betonová, stropy dřevěné, jádro zděné, 1x komín,  krytina dosluhující, nosné zdivo cca. 55 cm. Statika objektu v pořádku, nemovitost bez vlhkosti.

Náklady na provoz jsou cca. 6. tis. Kč/měsíc, budova je nezateplena, nespadá pod PENB.

Nemovitost je funkční a připravena k okamžitému bydlení.

Parkování v přilehlé ulici a v blízkosti domu. Banku, školu, školku, doktory, obchody, najdete v přilehlém městě Rudná.

Vzhledem k nynějším restrikcím a celkové situaci, žádám zájemce, kteří by chtěli nemovitost financovat hypotečním úvěrem, aby měli již úvěr před-schválen před prohlídkou. 

Nezapomeňte se pečlivě podívat na virtuální prohlídku (3D scan) domu, která zabírá přízemí, patro, dvorek. Při otevření virtuální prohlídky si můžete prohlídnout z půdorysového pohledu samostatně přízemí i patro, měřit místnosti. V příloze foto najdete též i půdorys přízemí a patra s výměrou prostor.

Majitel si vyhrazuje právo výběru kupujícího.

Cena - 4.650.000 Kč 

 

Neváhejte mě kontaktovat, nejlépe telefonicky, můžeme probrat další detaily a domluvit si termín prohlídky. 

 

 

3D scan

Fotogalerie

kontakt

Jindřich Kuthan

tel. 603150646

 reality@jindrichkuthan.cz

http://jindrichkuthan.cz/

c1d68fda-11de-4237-8537-2734c1b49bd1_1

 

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách. Jmenuji se Jindřich Kuthan, jsem realitní makléř a rád bych Vám nabídl mé služby. Pokud hledáte někoho, kdo se špičkově postará o prodej Vaší nemovitosti, jste zde správně.

V realitách působím od roku 2008. Podnikání na realitním trhu je pro mne nejenom práce, ale zároveň i hobby, což se odráží i na mém přístupu ke klientovi, dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na férovém jednání, dobrém jménu a pověsti, což dokládají reference mých klientů. Zároveň je pro mne důležité neustálé vzdělávání, k prezentaci Vaší nemovitosti používám moderní nástroje.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Já se ale snažím poskytnout takové služby, aby po skončení obchodu byl klient nejen spokojen se svým výběrem makléře pro prodej své nemovitosti, ale aby rád doporučil mé služby svým známým a přátelům.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Za 12 let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovisti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu.

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář