rdpopovice.cz

 

REZERVACE

Popovice u Benešova č.p. 51

dispozice 5+1 / garáž a zděná kůlna

užitná výměra domu 103 m2, sklep 23 m2, garáž 16,5 m2, zděná kůlna 18,5 m2

zahrada bez domu 153 m2

Popis nemovitosti

REZERVACE

Hledáte bydlení v pohodovější lokalitě? Stačí Vám u domu menší pozemek? Vyžadujete rychlou dostupnost Benešova nebo Vlašimi a třeba i Prahy? Pak vám mohu nabídnout rodinný dům v obci Popovice u Benešova, kde se vejdete i s pětičlennou rodinou.

Stav nemovitosti je z mého pohledu velmi dobrý a koupi mohu jen doporučit.

Nemovitost je vhodná jako rodinný dům pro rodinu s dětmi, ale i jako celoročně obývaná chata.

Jedná se o menší domek se zastavěnou plochou 77 m2, užitnou plochou 125,5 m2 a dispozicí 5+1. K nemovitosti dále náleží plnohodnotná garáž přístupná od příjezdu z obecní komunikace a na západní straně najdete zděnou kůlnu, která se vám určitě hodí pro uskladnění dříví, zahradní techniky a podobného. 

U domu je menší zahrada, rozdělena na dvě části. Prvá část se nachází po levé straně od vstupu a druhá část je situována u zděné kůlny, přístupná vrátky z prvé zahrady, vše s jižní orientací. Obě části zahrady poskytují dostatek prostoru pro posezení, bazén, dětské hrací prvky a určitě se najde místo i pro vaše záhonky. 

Nemovitost disponuje prostorným sklepním prostorem s přístupem z domu. Přízemí domu je členěno na vstupní chodbu s prostory pro šatnu a vstupem do sklepa, kuchyní s jídelnou, obývacího pokoje, navazující ložnice a koupelny s WC. Do patra domu se dostanete po betonovém schodišti a zde najdete 3 obytné pokoje a samostatnou šatnu. 

Technika domu: nemovitost postavena v roce 1982 na základech původního sklepa, nosné zdi zděné o šířce 45 cm, podlahy a stropy beton + hurdisky,  střecha domu taška - rekonstruována před 10 roky, dřevěné podbití krovu, pozinkované okapy, izolace asfaltová, břízolitová fasáda, topení 2x lokálními kamny na tuhá paliva (bez ústředního topení), okna v přízemí dřevěná v dobrém stavu a v patře plastová, jímka cca.1,5 m3, voda z obecního řádu, dešťová kanalizace, elektro a ostatní rozvody původní a plně funkční, podlahové povrchy linoleum, koberec, dlažba.

Užitné plochy v m2: přízemí 50 m2, patro 52,5 m2, sklep 23 m2, garáž 16,5 m2, zděná kůlna 18,5 m2 - celkem 160,5 m2

Z Popovic se dostanete za 15 min. do Benešova, 20 min. do Vlašimi, 40 min. do Tábora, 55 min. do centra Prahy

Autobusová zastávka 100 m, v obci obecní úřad, pošta, hospoda, SDH a pro fandy vesnického fotbalu TJ Sokol Popovice. Na břehu Popovického rybníka stojí bývalá vodní tvrz a blízko tvrze najdete kostel sv. Jakuba Staršího.

Potraviny, drogerii a jiné si můžete nakoupit v Postupicích, které jsou 5 min. jízdy. 

Nezapomeňte se podívat na virtuální prohlídku domu (3D scan), která zachycuje autentický pohled na interiér, dům si včetně sklepa projdete, jako byste byli na místě. Použít můžete váš PC, mobil anebo VB. V případě, že si s virtuální prohlídkou nevíte rady, zavolejte mi.

Energetický štítek se nyní připravuje, ze zákona musí být nyní uvedena třída energetické náročnosti G. Skutečná hodnota bude doplněna po obdržení PENB.

V případě více zájemců může prodej nemovitosti probíhat formou aukce. 

Líbí se vám tato nemovitost? neváhejte mě kontaktovat a domluvit si prohlídku! vzhledem k charakteru, stavu a lokalitě nebude dům dlouho v nabídce.

Cena 3.500.000 Kč

 

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách. Jmenuji se Jindřich Kuthan, jsem realitní makléř a rád bych Vám nabídl mé služby. Pokud hledáte někoho, kdo se špičkově postará o prodej Vaší nemovitosti, jste zde správně.

V realitách působím od roku 2008. Podnikání na realitním trhu je pro mne nejenom práce, ale zároveň i hobby, což se odráží i na mém přístupu ke klientovi, dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na férovém jednání, dobrém jménu a pověsti, což dokládají reference mých klientů. Zároveň je pro mne důležité neustálé vzdělávání, k prezentaci Vaší nemovitosti používám moderní nástroje.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Já se ale snažím poskytnout takové služby, aby po skončení obchodu byl klient nejen spokojen se svým výběrem makléře pro prodej své nemovitosti, ale aby rád doporučil mé služby svým známým a přátelům.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Za 13 let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovisti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu.

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář