Rodinný dům Divišov

PRODÁNO

 

RODINNÝ DŮM č.p. 102

3+kk/terasa/užitná plocha 155 m2

kaskádovitá zahrada okolo domu 779 m2

celkem 934 m2

 

Popis nemovitosti

Hledáte rodinný dům v Divišově, případně v jeho okolí? Vyžadujete klidnou lokalitu, bez rušivých vlivů továren, vytížených komunikací a podobných ne zrovna příjemných faktorů k dobrému bydlení?

Pokud ano, pak vám nabízím ke koupi rodinný dům v jedné z těch klidnějších lokalit městyse Divišov.
Dům se nachází v ulici V Dolích s č.p. 102, kde můžete žít v klidu, ale přesto máte na dosah centrum města, služby, autobusové spojení. A především pro milovníky léta a vody je 3 min. od domu nově zbudované přírodní koupaliště (biotop), kde se vám bude určitě líbit.

Rodinný dům je zasazen v kaskádovitém pozemku, zhruba v jeho středu.

Dispozice domu je vzdušná a jednoduchá, zádveří domu s prostorem pro šatnu, obývací část s dominantním krbem a hlavně celodřevěným přiznaným patrem, které zaujme a je velmi příjemně vnímáno. Z obývacího pokoje se dostanete do nově vybudované koupelny s podlahovým topením. Kuchyně je prostorově otevřena a vzdušně propojena s obývacím pokojem. Od kuchyňského prostoru se dostanete do ložnice.

Okolo krbu vede schodiště do podkroví, kde se vám při vstupu nabízí celodřevěný prostor vhodný jako otevřená pracovna či relaxační místo a dále se dostanete do prostorného obdélníkového obytného pokoje s menší šatnou. U vstupu do tohoto pokoje se ještě nachází samostatný prostor, momentálně sloužící jako sklad.

Dům je udržovaný, dřevěná terasa s příjemným výhledem, koupelna disponuje podlahovým topením s regulací a je komplet po rekonstrukci, včetně veškerých rozvodů, pokládka nové plovoucí podlahy ve všech přízemních prostorech.

Za domem v severní části je betonové zastřešené plato, sloužící jako otevřený technický prostor a sklad.

Plastová okna s trojsklem, nové plovoucí click podlahy v přízemí, elektřina v mědi, voda a odpad v plastu. Odpady jsou svedeny do obecní kanalizace a voda je získávána z dostatečně vydatného vlastního vrtu.

Vytápění domu je ve dvou systémech a to krbem, který vám dostatečně a rychle vytopí veškeré prostory a splitová klimatizace, která vám v létě prostor pěkně vychladí a v zimě příjemně vytopí.

Dům je postaven ze systému IZO PLUS, jedná se o systém dřevoštěpkové cementové výstavby s polystyrenovou izolací. Když ještě přičteme, že jsou veškeré prostory dostatečně prosklené a orientované na jih, podkroví izolované foukanou izolací na bázi celulózových vláken, náklady na topení jistě nebudou vaším strašákem.

A nyní k zahradě. Zahrada s jižní orientací je šikovně a prakticky řešena několika kaskádami s kamenitou stěnou a poskytuje další dostatečný prostor pro umístění pergoly, bazénu a podobných prvků dle vašich požadavků. V částech kaskád jsou rozmanitě umístěny záhonky, schodiště. Zahrada není jednotvárná a tím je zajímavá. Prostor pro zaparkování dvou až tří aut v dolní části zahrady.

Pro lepší orientaci a detailní pohled v interiéru se nezapomeňte podívat na virtuální prohlídku, která vás provede po celém domu. V příloze dále najdete video prohlídku včetně pohledu z ptačí perspektivy a plánky domu s výměrou prostor. V případě dalších dotazů vám jsem k dispozici.

Více o městysu Divišov najdete na adrese divisov.cz

Zaujala vás tato nabídka? Neváhejte mi zavolat a domluvit si nezávaznou prohlídku. Tento dům vzhledem k svému charakteru a nynější poptávce v okolí jistě dlouho v nabídce nebude.

 

Technická specifikace –

Izolace základových pasů, sokly zateplené polystyrenem, nosné zdivo dřevoštěpka s betonovou výplní a s polystyrenovou izolací, střecha klasická sedlová s valbou – krytina kanadská šindel, závětrné lišty, rozvody elektřiny v mědi, voda v plastu, okna plastová trojsklo a střešní dřevěná, vchodové dveře dřevěné.

Podlahy keramická dlažba, plovoucí podlaha click a podkroví celodřevěná (prkno-OSB-prkno).  Topení krbová vložka bez výměníku s výdechy, splitová klimatizace 3x.

Pitná voda vrt, technické prvky nové. 

 Zastavěná plocha domu bez terasy 83 m2, užitná plocha přízemí 69 m2 + terasa 26 m2, podkroví 60 m2, zahrada bez domu 779 m2

 

Dopravní dostupnost autem - D1 4 min., Benešov 14 min., Vlašim 14 min, Praha 30 min.

                                                       

                                                            CENA 5.350.000 Kč

 

 

 

 

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách. Jmenuji se Jindřich Kuthan, jsem realitní makléř a rád bych Vám nabídl mé služby. Pokud hledáte někoho, kdo se špičkově postará o prodej Vaší nemovitosti, jste zde správně.

V realitách působím od roku 2008. Podnikání na realitním trhu je pro mne nejenom práce, ale zároveň i hobby, což se odráží i na mém přístupu ke klientovi, dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na férovém jednání, dobrém jménu a pověsti, což dokládají reference mých klientů. Zároveň je pro mne důležité neustálé vzdělávání, k prezentaci Vaší nemovitosti používám moderní nástroje.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Já se ale snažím poskytnout takové služby, aby po skončení obchodu byl klient nejen spokojen se svým výběrem makléře pro prodej své nemovitosti, ale aby rád doporučil mé služby svým známým a přátelům.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Za 13 let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovisti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu.

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář