Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům Divišov

PRODÁNO
 ukázková prezentace 


Tato webová stránka neslouží k prodeji uvedené nemovitosti, ale jako ukázka PREZENTACE, která DOBŘE a RYCHLE prodá.
Tento dům byl prodaný ještě ten den, kdy se uskutečnily první prohlídky.

Zde se můžete podívat, jak v praxi vypadá profesionální prezentace s použitím moderních nástrojů k prodeji.
Kromě podrobného popisu se zde můžete podívat na video prohlídku, 3D sken, profi fotky s půdorysem.


RODINNÝ DŮM

3+kk/terasa/užitná plocha 155 m2  kaskádovitá zahrada okolo domu 779 m2  celkem 934 m2

na úvod

Prezentaci jsem propracoval tak, aby vynikl potenciál domu. A protože jsem do prodejní strategie zakomponoval nejen profesionální fotografie a velmi podrobný popis s půdorysem, ale i video prohlídku a 3D sken, mohl si každý potenciální zájemce pěkně v klidu z domova „projít“ celý dům, každý jeho koutek, výhled z okna a okolí domu a promyslet si, jestli je tato nemovitost to, co hledá. Díky virtuální prohlídce mohli zájemci ukázat byt i svým kamarádům nebo rodině, kteří na prohlídce nebyli. Věděli jste například, že se v 3D prohlídce dá i měit? :-)

Po shlédnutí celé prezentace dorazí na prohlídku většinou už jen vážní zájemci, kteří vědí, do čeho jdou, co od dané nemovitosti očekávat.

O tenhle krásný dům byl velký zájem a prodal se velmi rychle. Ještě ten den, kdy se uskutečnily první prohlídky, jsem s budoucími majiteli k jejich velké radosti podepisoval rezervaci a opravdu si pamatuji jejich radost, že noví majitelé budou právě oni.

I takhle může vypadat prezentace vaší nemovitosti. A je opravdu jedno, jestli prodáváte byt před rekonstrukcí, menší rodinný domek, vilu za 20 milionů nebo starší chalupu, která se již delší čas neobývá.

"Každá nemovitost má totiž své kouzlo, které podobná prezentace vyzdvihne tak, že na nového majitele nebude dlouho čekat!"


Součástí každé prodejní prezentace, kterou pro své klienty zpracovávám, je následující:

✔️ profesionální fotografie
✔️ detailní popis nemovitosti s půdorysem
✔️ virtuální a video prohlídka
✔️ 3D sken
✔️ každá nemovitost má svou vlastní webovou stránku s detailními informacemi
✔️ placené přední pozice na inzertních serverech
✔️ placená propagace na sociálních sítích

‼️ Svým klientům ve zprostředkovatelské smlouvě GARANTUJI mojí vlastní finanční investici, kterou do přípravy prezetnace, do marketingu a do následného prodeje vložím. 

Popis nemovitosti

V popisu nemovitosti uvádím vždy veškeré dostupné informace, které detailně rozepisuji:

Hledáte rodinný dům v Divišově, případně v jeho okolí? Vyžadujete klidnou lokalitu, bez rušivých vlivů továren, vytížených komunikací a podobných ne zrovna příjemných faktorů k dobrému bydlení?

Pokud ano, pak vám nabízím ke koupi rodinný dům v jedné z těch klidnějších lokalit městyse Divišov.
Dům se nachází v ulici V Dolích s č.p. 102, kde můžete žít v klidu, ale přesto máte na dosah centrum města, služby, autobusové spojení. A především pro milovníky léta a vody je 3 min. od domu nově zbudované přírodní koupaliště (biotop), kde se vám bude určitě líbit.

Rodinný dům je zasazen v kaskádovitém pozemku, zhruba v jeho středu.

Dispozice domu je vzdušná a jednoduchá, zádveří domu s prostorem pro šatnu, obývací část s dominantním krbem a hlavně celodřevěným přiznaným patrem, které zaujme a je velmi příjemně vnímáno. Z obývacího pokoje se dostanete do nově vybudované koupelny s podlahovým topením. Kuchyně je prostorově otevřena a vzdušně propojena s obývacím pokojem. Od kuchyňského prostoru se dostanete do ložnice.

Okolo krbu vede schodiště do podkroví, kde se vám při vstupu nabízí celodřevěný prostor vhodný jako otevřená pracovna či relaxační místo a dále se dostanete do prostorného obdélníkového obytného pokoje s menší šatnou. U vstupu do tohoto pokoje se ještě nachází samostatný prostor, momentálně sloužící jako sklad.

Dům je udržovaný, dřevěná terasa s příjemným výhledem, koupelna disponuje podlahovým topením s regulací a je komplet po rekonstrukci, včetně veškerých rozvodů, pokládka nové plovoucí podlahy ve všech přízemních prostorech.

Za domem v severní části je betonové zastřešené plato, sloužící jako otevřený technický prostor a sklad.

Plastová okna s trojsklem, nové plovoucí click podlahy v přízemí, elektřina v mědi, voda a odpad v plastu. Odpady jsou svedeny do obecní kanalizace a voda je získávána z dostatečně vydatného vlastního vrtu.

Vytápění domu je ve dvou systémech a to krbem, který vám dostatečně a rychle vytopí veškeré prostory a splitová klimatizace, která vám v létě prostor pěkně vychladí a v zimě příjemně vytopí.

Dům je postaven ze systému IZO PLUS, jedná se o systém dřevoštěpkové cementové výstavby s polystyrenovou izolací. Když ještě přičteme, že jsou veškeré prostory dostatečně prosklené a orientované na jih, podkroví izolované foukanou izolací na bázi celulózových vláken, náklady na topení jistě nebudou vaším strašákem.

A nyní k zahradě. Zahrada s jižní orientací je šikovně a prakticky řešena několika kaskádami s kamenitou stěnou a poskytuje další dostatečný prostor pro umístění pergoly, bazénu a podobných prvků dle vašich požadavků. V částech kaskád jsou rozmanitě umístěny záhonky, schodiště. Zahrada není jednotvárná a tím je zajímavá. Prostor pro zaparkování dvou až tří aut v dolní části zahrady.

Pro lepší orientaci a detailní pohled v interiéru se nezapomeňte podívat na virtuální prohlídku, která vás provede po celém domu. V příloze dále najdete video prohlídku včetně pohledu z ptačí perspektivy a plánky domu s výměrou prostor. V případě dalších dotazů vám jsem k dispozici.

Více o městysu Divišov najdete na adrese divisov.cz

Zaujala vás tato nabídka? Neváhejte mi zavolat a domluvit si nezávaznou prohlídku. Tento dům vzhledem k svému charakteru a nynější poptávce v okolí jistě dlouho v nabídce nebude.

Technická specifikace:

Izolace základových pasů, sokly zateplené polystyrenem, nosné zdivo dřevoštěpka s betonovou výplní a s polystyrenovou izolací, střecha klasická sedlová s valbou – krytina kanadská šindel, závětrné lišty, rozvody elektřiny v mědi, voda v plastu, okna plastová trojsklo a střešní dřevěná, vchodové dveře dřevěné.

Podlahy keramická dlažba, plovoucí podlaha click a podkroví celodřevěná (prkno-OSB-prkno).  Topení krbová vložka bez výměníku s výdechy, splitová klimatizace 3x.

Pitná voda vrt, technické prvky nové. 

Zastavěná plocha domu bez terasy 83 m2, užitná plocha přízemí 69 m2 + terasa 26 m2, podkroví 60 m2, zahrada bez domu 779 m2

Dopravní dostupnost autem - D1 4 min., Benešov 14 min., Vlašim 14 min, Praha 30 min.

Dále vkládám mapu s přesnou adresou (zde je ale mapa pouze ukázka, adresa není zadána), video prohlídku, 3D sken a dostatek fotografií (které nechávám fotit profesionálního fotografa) a vytvářím i půdorys pro lepší představu dispozice nemovitosti. 

Videoprohlídka

3D scan

I vaše nemovitost může mít skvělou propagaci,  výborně propracovaný marketing a prodejní strategii! 


 reality@jindrichkuthan.cz
+420 603 150 646 


Reference jako důkaz místo slibů.

   Jindřich Kuthan.cz - realitní makléř na Firmy.cz

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF