Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


rodinný dům Krhanice

PRODÁNO

Prodej domu s velmi hezkým pozemkem v blízkosti řeky Sázavy, Krhanice

dispozice 4+1

půdní prostor 80 m2

podlahová plocha domu 83 m2

 garáž (sklad) 16,5 m2

 

pozemek celkem 1056 m2

vlastní studna, oploceno, elektřina

 

Popis nemovitosti

Nabízím vám starší přízemní dům s garáží o dispozici 4+1, který se nachází na velmi hezkém pozemku v klidné a nerušivé lokalitě obce Krhanice v blízkosti řeky Sázavy. Dům je před kompletní rekonstrukcí nebo případnou demolicí, což Vám umožní využít pozemek pro stavbu nového domu dle Vašich představ.

Pro představu najdete v sekci fotografie a video vizualizace, jak může vypadat váš nový domov.

Zastavěná plocha domu bez garáže 110 m2, podlahová plocha domu 83 m2, garáž (sklad) 16,5 m2, terasa nad garáží 15 m2, půdní prostor 80 m2. Stropy v proměnlivé výšce od 2 m po 2,5 m. Půdní prostor byl připravován pro obytné užívání, zateplené stropy minerální vatou, dřevěná podlaha, plastové dveře a okno.

Pozemek je ideálního obdélníkového tvaru o celkové rozloze 946 m2 (bez již zastavěné plochy) a nabízí Vám mnoho možností využití. Kromě toho, že je kompletně oplocen, má také vlastní studnu a elektřinu. Na pozemku se navíc nachází ovocné a okrasné stromy, keře, které Vám dodají pocit příjemného prostředí a soukromí. 

Pokud hledáte místo, kde si můžete postavit nový dům dle svých představ, nebo zrekonstruovat nynější, pak je tento pozemek tou správnou volbou. Nechte své sny o vlastním domě na krásném místě u řeky Sázavy splnit. Navíc se nachází v oblasti, která není v povodňovém pásmu, což zajišťuje bezpečnost Vašeho nového domova. Příjezd na pozemek je po obecní asfaltové komunikaci.

Územní plán – BV – bydlení v rodinných domech venkovské, výšková hladina do 1,5 n.p. + podkroví, maximální zastavěná plocha všemi stavbami na pozemku: 300 m2.

V obci máte k dispozici základní školu, mateřskou školku, obecní úřad, knihovnu, více najdete na stránkách obecKrhanice.cz

Okolní příroda vám poskytne mnoho rozmanitosti pro vaše procházky, turistiku, jízdy na kole, zkrátka, lokalita Krhanic nabízí mnoho možností pro váš volný čas. 

V rychlém dosahu vlakové a autobusové nádraží, rychlá dostupnost Prahy 40 min.

konečná cena 4.240.000 Kč

Videoprohlídka

Územní plán zákres plochy

Regulační text

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF