Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


rodinný dům Neustupov

Neustupov 

 

rodinný patrový dům s dispozicí přízemí 2+1 a patra 3+1

podlahová výměra 206 m2, technické prostory 60 m2

velká půda 104 m2 / menší dvorek 128 m2

obecní voda, domácí ČOV

klidné a hezké místo v centru obce

Popis nemovitosti

 Prodej rodinného domu v malebném Neustupově

Objevte kouzlo historie a přírody v srdci okresu Benešov! Tento rodinný dům před rekonstrukcí o dvou podlažích se samostatnými vstupy s dispozicí 2+1 a 3+1, který již více než 240 let píše svůj příběh, čeká právě možná na vás.

Historie a kouzlo domova

Vstupte do světa, kde se setkáváte s historií. Dům nabízí nejen mnoho současného prostoru, ale i další možnost v podobě rozšíření díky velké půdě o rozloze 104 m². Představte si, jak zde můžete vytvořit další obytné prostory podle svých představ. 

Soukromí a klid

Uzavřený menší dvůr 128 m2 s dominantním vzrostlým ořechem je oázou klidu a soukromí. Zde můžete relaxovat a užívat si chvíle pohody s rodinou a přáteli. 

 

Technické vybavení

Prostorné bydlení

Velkorysá plocha obytných prostor přes 206 m² a vedlejších zděných skladových prostor pro dílnu, kotelnu, sklad a zázemí domu více než 60 m² vám poskytují dostatek místa pro pohodlný život i drobné podnikání. 

Okolí a dostupnost

Neustupov je malebný městys s rychlou dostupností Votic a Benešova, kde najdete veškeré služby. Rychlý přístup na dálnici D1 vám usnadní cestování. Kousek od domu se nachází autobusová zastávka, menší vesnický obchůdek s potravinami, obecní úřad, pošta a parčík pro chvíle relaxace. Bazén zde nepotřebujete, 700 m od domu máte Podvršský rybník, který nabízí koupání v čisté vodě. 

Využití domu dle územního plánu

Níže pod galerií foto najdete textaci z regulačního územního plánu. Možností pro využití této nemovitosti je opravdu mnoho, drobná živnost, služby, penzion, stravovací služby, domácí malovýroba a jiné. 

Neustupov - kouzlo Podblanického kraje - co se píše na stránkách obce

Neustupov se nachází 7 km od Votic v krásném koutu Podblanického kraje, blízko vrcholu Mezivrata. Leží přesně na pomezí Středočeského a Jihočeského kraje, ve výšce 555 m n. m. v překrásném údolí obklopeném malebnými lesy, rybníky, poli a vrchy. Je to kouzelné místo, kde se jakoby zastavil čas. Tento kout je trochu zapadlý, tichý a s čistým ovzduším, což mu vyneslo přízvisko Česká Sibiř.

Více o této rozmanité obci najdete na stránkách Neustupov.cz

Neváhejte a přijďte se podívat na tento jedinečný dům, který vám nabízí nejen pohodlné bydlení a to i více generační, ale i možnost realizace vašich podnikatelských snů. Kontaktujte mě ještě dnes a domluvte si prohlídku!

Pokud se vám tento dům líbí, můžete mě kdykoliv kontaktovat na tel. 603150646, emailu reality@jindrichkuthan.cz nebo níže přes poptávkový formulář.

Cena: 4.700.000,- czk

Videoprohlídka

Veškeré využití nemovitosti dle územního plánu

text_up

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF