Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO

zemědělská usedlost s pozemky

Miroslav u Postupic, okr. Benešov


užitná plocha domů 498 m2

užitná plocha stodol 415 m2 

další možné plochy v podkrovních prostorech domů a stodol

 

pozemky celkem 280.753 m2 

pronajaty do konce roku 2024 

trvalý travní porost, orná půda, zahrada, lesní pozemek, rybník

Popis nemovitosti

Vítejte v oáze klidu a přírody v malebné lokalitě Miroslav u Postupic, okr. Benešov, která vám nabízí neuvěřitelný potenciál a mnoho možností.

Věřte mi, že podobných nabídek je v České republice, natož ve Středních Čechách, s tak výbornou dostupností Prahy, asi jako šafránu.

Usedlost v sobě ukrývá nejen starobylou chalupu, novější chalupu, stodoly, ale také rozsáhlé pozemky, přírodní krásy a tím i neomezené příležitosti. Usedlost čeká na svého nového majitele, který dokáže ocenit její rozmanitost a využít ji ve prospěch svých snů a ambicí.

S celkovou rozlohou nemovitosti 280.753 m2 se jedná o skutečný ráj pro ty, kteří touží po prostoru, volnosti a blízkosti přírody. Usedlost je obklopena pozemky, které se rozprostírají do široké krajiny. Trvalý travní porost, orná půda, zahrada, lesní pozemek a další plochy tvoří malebné panorama. Vše je doplněno vlastním rybníkem, který tuto idylickou atmosféru dotváří. Představte si, jak budete trávit slunečné odpoledne u vody, provázeni zvuky přírody a obklopeni harmonií tohoto místa.

Vstupte do světa, kde historie se prolíná s možnostmi budoucnosti.

Celková rozloha této usedlosti a přilehlých pozemků čítá skvělých 280.753 m2, které tvoří z většiny jeden funkční celek se statkem. Pozemky jsou pronajaty na dobu určitou, a to pouze do konce roku 2024. Samotné chalupy o podlahové výměře 498 m2 a stodoly o užitné výměře 415 m2, nabízejí širokou škálu prostorných a užitných ploch, nemluvě o půdním prostoru nad původní chalupou o 169 m2 a další možnou užitnou či obytnou plochou v nad trámovém podkroví stodol. Při pohledu na veškeré stavby si všimnete pevných kamenitých základů a nosných zdí, které poskytují jasnou stabilitu. 

Veškeré budovy jsou v současné době ve stavu vyžadujícím kompletní rekonstrukci, což Vám ale umožní si veškeré prostory uzpůsobit zcela dle vašich představ. 

Zdroj vody je nutno vybudovat nový, projektová dokumentace pro vrtanou studni 25 m je k dispozici. Betonové jímky v neurčitém stavu jsou umístěny ve dvoru, elektřina zavedena. K usedlosti jsou zhotoveny projekty (návrhy) parku a zahrady, koňský a ovčí park, všech budov.

Uzavřený dvůr nabízí naprosté soukromí a otevřenou rovinatou plochu 690 m2.

Zde v Miroslavi u Benešova si opravdu můžete žít svůj sen. Rozsáhlé pozemky jsou nejen jedním z největších pozitiv této nemovitosti, ale také otevírají dveře k nekonečnému potenciálu využití. Představte si, že se tu můžete pustit do podnikání, založit vlastní farmu nebo hotel, či vytvořit příjemný penzion. Pro milovníky přírody a zvířat je zde dostatek prostoru pro chov skotu a koní. Pokud sníte o vlastním zábavním areálu nebo soukromém sídle, nemovitost vám poskytne veškerý prostor a volnost k realizaci vašich představ.

Přímo u statku si můžete dokonce vybudovat vlastní park, který bude tvořit dokonalou kulisu této malebné usedlosti a kde budete mít možnost strávit nezapomenutelné chvíle s rodinou a přáteli.

Nepřehlédnutelnou výhodou této nemovitosti je i její strategická poloha. Nachází se v těsné blízkosti okresního města Benešov, zároveň je však vzdálena jen 50 kilometrů od Prahy, což vám umožní snadný přístup do hlavního města, zatímco si zachováte výhody klidného venkovského života.

Neváhejte a vstupte do světa, který vám nabízí neomezené možnosti a kus historie. Přijďte a objevte toto zajímavé místo, které vás osloví nejen svou historií, ale také svým nekonečným potenciálem a krásou přírody.

Pokud Vás nemovitost zaujala, neváhejte mě ihned kontaktovat a domluvit si se mnou prohlídku. Poznejte osobně nabízenou nemovitost, která v sobě spojuje fakta, emoce a nekonečné možnosti. Přijďte a objevte tuto nevšední usedlost v Miroslavi u Benešova.

Budu se na Vás těšit.

Konečná cena 18.218.000 Kč

níže pod galerií foto hrubý zákres pozemků v katastrální mapě 

Videoprohlídka

Zákres a výměra nejdůležitějších ploch / bez cest a neplodné plochy

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF