Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


stavební pozemky v klidné vesničce Dolní Borek

 

rozparcelováno na hlavní dva pozemky 772 m2 a 876 m2

celková plocha pozemku 1648 m2

příjezdová asfaltová obecní komunikace, jižní orientace

Popis nemovitosti

Výměra pozemku: 1648 m2
Poloha: Dolní Borek u Miličína

Dolní Borek je malá klidná vesnička, která se nachází nedaleko Miličína. Tato lokalita je ideální pro ty, kteří hledají klidné a soukromé místo k životu. Vesnička sice nemá vlastní občanské služby, ale veškeré potřebné služby lze snadno najít v nedalekém Miličíně.

Na pozemku nepravidelného tvaru se nachází kamenné torzo bývalé kamenné budovy s původním sklepem, pozemek je zarostlý náletovými dřevinami. Pozemek nedisponuje žádnými sítěmi a pokud budete hledat v katastrálních mapách, pak pod číslem parcelním st.14 a 7/1.

K pozemku vede obecní asfaltová komunikace, což zajišťuje snadnou dostupnost. Okolí je velmi klidné a tiché, což je ideální pro ty, kteří hledají útočiště od ruchu města a chtějí si užívat přírodu a klid.

Tato nabídka je skvělou příležitostí pro ty, kteří hledají stavební pozemek v klidné lokalitě. Nechte se okouzlit krásou přírody a možnostmi, které tento pozemek nabízí.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.

cena za pozemek: 2.000.000 Kč

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF