Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


● stavební pozemek Hradištko pod Medníkem ●


stavební pozemek o výměře 1167 m2

 

v žádané a klidné lokalitě obce

 

Hradištko pod Medníkem, ulice Malá Podkova

 


 

Popis nemovitosti

PRODÁNO

Hledáte stavební pozemek a požadujete výjimečně klidnou lokalitu pro vaše bydlení? 

Pak vám nabízím stavební pozemek o celkové výměře 1167 m2 v obci Hradištko pod Medníkem, ulice Malá Podkova. Pozemek je složen ze dvou parcel, první hlavní rovná část pozemku u příjezdové komunikace o 808 m2 a navazující druhá svažující se část 359 m2, pro dohledání na katastru pod číslem parcelním 351/4 a 350/3. 

Na pozemku jsou náletové dřeviny, ale i borovice a v zadní části vzrostlé duby. Profil pozemku v galerii foto. 

Pozemek je územním plánem určen pro výstavbu rodinných domů. Zastavitelnost pozemku hlavní stavbou 20% z výměry 1167 m2. Pro více informací o ploše najdete v regulativu na odkazu níže pod fotografiemi, srolujte na stranu 14 a 15 - plochy obytné v rodinných domech – venkovský charakter bydlení (OC). Dále na odkazech najdete i územní plán obce v grafické podobě.

Pozemek není zasíťován, možno se připojit na obecní vodovod, který vede v přilehlé obecní komunikaci. Odpad vyřešíte vybudováním domácí čistírny odpadních vod, elektrickou přípojku žádostí na ČEZu (sloup u pozemku). S vyřízením těchto žádostí vám mohu pomoci.

Příjezd k pozemku bezproblémový, vše bez právních či jiných vad.

V dosahu mateřská a základní škola, MHD, PID Smíchovské nádraží, restaurace, bistro, obecní úřad, pošta, zdravotní středisko.

Pokud se na pozemek budete chtít podívat, můžete na něj i vstoupit a projít si ho. 

Více o obci najdete na odkazu hradistko.cz


cena je vzhledem k lokalitě a konkurenčním nabídkám naprosto jedinečná

   4.600.000,- Kč   


 

územní plán Hradištko pod Medníkem

https://www.hradistko.cz/storage/2022/10/1_Navrh_funkcniho_vyuziti_ploch_uplne_zneni_po_zmene6.pdf

regulativ Hradištko pod Medníkem

v regulativu srolujte na stranu 14 a 15 - plochy obytné v rodinných domech – venkovský charakter bydlení (OC)

 

https://www.hradistko.cz/storage/2022/10/UPNSU_Hradistko_text_UZ_uplne_zneni_po_zmene6.pdf

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF