Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO

 

STAVEBNÍ POZEMEK OLBRAMOVICE VES

 

 

celková plocha 2775 m2

hlavní stavební pozemek 2022 m2

menší vlastní jezírko 280 m2

elektřina zapojena, na hranici pozemku obecní vodovod, kanalizace, plyn 

na pozemku umístěna stavba chalupy č.p. 9 a kamenného torza původní budovy

Popis nemovitosti

PRODÁNO

Vlastní menší rybník, mnoho zeleně, blízké okolí se vzrostlou alejí, obecní rybník Návesník. To vše, a ještě více najdete u nabízeného stavebního pozemku v Olbramovicích Ves. 

Představuji vám a nabízím pozemek o celkové výměře 2755 m2, z čehož je čistá plocha stavební parcely 2022 m2. Na ní najdete stavbu poloroubené chalupy, která je před demolicí a kamenného torza budovy. Kamenné torzo se dá po stavebních úpravách využít k místu pro letní setkání a posezení s rodinou a přáteli u grilu.

Pro vaši představu, jak může vypadat váš nový domov, se podívejte do galerie foto na vizualizaci. 

Pozemek se nachází ve slepé ulici, jako poslední zástavba.

Elektřina zapojena, vlastní studně, obecní vodovod, kanalizace, plyn na hranici pozemku.

Nespornou výhodou umístění pozemku je rychlá dostupnost autobusové zastávky, vlakového spojení, místní základní školy, obchodu s potravinami, dětského hřiště, a především rychlé dostupnosti okresního města Benešov a následně Prahy.

V blízkosti je nový obchvat obce, avšak díky protihlukovým stěnám není rušivým elementem.

Více o využitelnosti stavebního pozemku najdete zde pod galerií foto – územní plán, regulační text. 

Zaujal vás nabízený pozemek? Neváhejte mě kontaktovat a domluvit si se mnou prohlídku. Těším se na naše setkání.

Cena: 4.300.000 Kč

Můžete mne kdykoliv kontaktovat na tel. 603150646, emailu reality@jindrichkuthan.cz nebo níže přes poptávkový formulář.

 

Videoprohlídka

ÚP zákres pozemku

up_vykres_olbramovice_1

ÚP textace

text_up_olbramovice

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF