Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


stavební pozemek Věžníčky

REZERVACE

stavební pozemek v klidné a malebné vesničce Věžníčky u Popovic

 

 

celková plocha pozemku včetně příjezdu 1720 m2

pozemek určen pro stavbu jednoho rodinného domu

zasíťováno elektřinou, obecní vodovod na hranici pozemku

jižní orientace

 

Popis nemovitosti

REZERVACE

Nabízím vám stavební pozemek o celkové výměře 1720 m2 v malebné a velmi klidné vesničce Věžníčky u Popovic, okr. Benešov.

Hlavní plocha pro stavbu vašeho nového domova Vám nabízí plochu 1417 m2, která je tvořena z dvou pozemků  695 m2 a 722 m2. K pozemku je počítáno na spodní hranici s podélným příjezdem od místní komunikace o celkové ploše 303 m2. 

Pozor, ve videu a vizualizacích je pozemek nabízen pro 2 domy, ale vzhledem k aktuálním informacím k příjezdu, vyhláškám a ostatnímu, je pozemek nakonec vhodný pro stavbu 1 domu. Více vysvětlím na dotaz.

Pozemek je situován k jiho-západu, od podzimu do začátku jara poskytuje široký výhled do okolní krajiny, v době vegetace oproti tomu poskytuje plno zeleně z okolních vzrostlých stromů.

Pozemek je oplocený a zasíťován elektřinou. Na hranici se nachází obecní vodovod, což zajišťuje snadnou dostupnost pitné vody.

Na pozemku se také nachází menší pergola, která může sloužit jako příjemné místo pro odpočinek a relaxaci.

Jedná se o jedinečné hezké místo, ideální pro stavbu rodinného domu. Vesnička Věžníčky poskytuje harmonický klid, přírodu na dlani, lesy a louky.

Základní služby najdete v nedaleké obci Postupice, případně pak v okresním městě Benešov nebo Vlašimi. Dobrá dostupnost Prahy cca. 50 minut.

Územní plán – BV plochy bydlení venkovské, bydlení a rekreace v rodinných domech s užitkovou zahradou, zastavění pozemku 25 %, podlažnost 1,5 n.p.+obytné podkroví. Územní a regulační plán najdete pod galerií foto. 

Neotálejte a využijte této příležitosti k získání stavebního pozemku v této jedinečné a okouzlující lokalitě. Zavolejte mi a domluvte si se mnou prohlídku.

 cena 3.450.000 Kč

Videoprohlídka

Územní plán výkres

up_zakres

Regulační text

regulacni_text_1

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF