Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


zemědělské pozemky Borovnička

PRODÁNO

ZEMĚDĚLSKÉ POZEMKY 

 

orná půda 30.664 m2, trvalý travní porost 42.651 m2

ostatní plochy 241 m2 (příjezdová cesta k louce)

celkem 73.566 m2, vše v obci Borovnička

Popis nemovitosti

Nabízím vám prodej zemědělské půdy a to orné půdy o 30.664 m2, trvalého travního porostu 42.651 m2 a ostatní plochy 241 m2 (příjezdová cesta k louce) celkem 73.566 m2, vše v obci Borovnička.

Plochy navazují a tvoří téměř jeden funkční celek, více uvidíte v příloze fotografie. Orientace jiho-západní. Pozemky jsou zatížené nájemní smlouvou, a to trvalý travní porost do 12/2028, orná půda do 12/2023. Přístup ke všem pozemkům naprosto bezproblémový po obecní veřejné komunikaci.

Plochy trvalého travního porostu (42.892 m2) lze koupit samostatně a to za cenu 1.695.000 Kč, ornou půdu (30.664 m2) lze koupit za 1.105.000 Kč.

Pro vyhledání na katastrálním úřadě se jedná o parcely - orná půda parc. č. 233/3, 568, 575, 622/3 , trvalý travní porost parc. č. 577, 585, 586/1, 586/2 vše v obci Borovnička.

V případě dotazů mě neváhejte ihned kontaktovat.

Cena celkem 2.800.000 Kč 

Videoprohlídka

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF