Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


rodinný dům Zlenice u Lštění, Čerčany

 

pozemek celkem  165 m2

plocha zastavěná 79 m2 / obytná 59 m2

elektřina, obecní vodovod, kanalizace do žumpy,

vytápění lokální-kamny

 

velmi hezká lokalita, řeka Sázava, příroda

 

 

Popis nemovitosti

Máte jedinečnou příležitost stát se majitelem nemovitosti s širokou možností využití – můžete pokračovat v současném provozování hospody, předělat na rekreační objekt nebo jej přeměnit na menší rodinný domek. Vše záleží jen na Vás a Vašich představách!

Tato zděná přízemní obdélníková budova, nacházející se v Zlenicích u Čerčan, je ideální pro různorodé účely. S hlavním prostorem o výměře 59 m2 a přístavbou kovového skladu s betonovou podlahou o výměře 19 m2, máte dostatek prostoru pro realizaci svých plánů. Kovový sklad lze snadno odstranit, čímž si můžete zvětšit pozemek pro své potřeby, především, pokud byste chtěli objekt mít k bydlení.

Zlenice jsou vyhledávanou a žádanou lokalitou, která nabízí klid a pohodu v krásné přírodě. Pěšky se dostanete k řece Sázavě za pouhých 8 minut, což je ideální pro milovníky přírody a vody v podobě toku řeky. Rozmanitá krajina v okolí nabízí mnoho možností pro turistiku, cyklistiku a další volnočasové aktivity. Vlaková zastávka v pěším dosahu 6 minut, Praha Chodov 25 minut autem

Tato nemovitost je skvělou investicí pro ty, kteří hledají klidné místo k životu, relaxaci nebo drobnému podnikání v krásné přírodě, ale zároveň chtějí mít blízko do Prahy. 

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost a kontaktujte mě na tel. 603150646, emailu reality@jindrichkuthan.cz nebo níže přes poptávkový formulář. Zodpovím vám vaše dotazy a domluvíme se na prohlídce.

 cena: 1.850.000 Kč

Videoprohlídka

Územní plán výkres

up_mapa

ÚP textace

up_text_plochy_b

Průběh oprav a vylepšování budovy

dodatecne_opravy_1

Jindřich Kuthan

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Jindřich Kuthan a jsem realitní makléř.

„Poskytuji službu realitního zprostředkování, řeším lidem problém s časem a financemi a dávám svým klientům jistotu, že vše bude provedeno tak, jak má.“

V realitním oboru pracuji od roku 2008 a mohu říci, že se má práce stala i mým koníčkem, takže i ve volném čase studuji realitní trh, vývoj, novinky, nové strategie a v neposlední řadě i to, jak se pro vás stát tím nejlepším makléřem.

Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je samozřejmostí, kterou očekává každý klient. Mojí přidanou hodnotou ale je, že se při prodeji své nemovitosti budete cítit bezpečně a budete dobře spát, veškeré starosti a zodpovědnost totiž necháte na mou hlavu.
A to je přece fajn, ne? 

Mým cílem je spokojený klient, který po skončení obchodu je natolik spokojen se svým výběrem makléře, že rád doporučí mé služby svým známým a přátelům.

Vždy dávám přednost otevřenému dialogu, kdy vyslechnu klientovy potřeby a přání a zároveň navrhuji individuální řešení. Zakládám si na osobním a férovém jednání, kdy podání ruky je pro mne stejně závazné jako bych podepsal smlouvu. Jsem opravdu velmi rád, že mohu jako důkaz mých kvalitních služeb, ukázat reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Prodej nemovitosti pro vás nemusí být stres ani nejistota, bezstarostně vás celým prodejem provedu. Zároveň ale máte celý proces prodeje pod kontrolou, své klienty totiž vždy nejdříve seznámím s celým postupem a strategií a během celého prodeje je pak průběžně informuji, jak se vše vyvíjí.

Za mnoho let mé praxe jsem načerpal mnoho nejen obchodních zkušeností, prošlo mi rukama několik desítek nemovitostí, takže jsem schopen Vám poradit i při komplikovaných prodejích. Péči o prodej nemovitosti věnuji maximum, aby vše směřovalo k úspěšnému zakončení obchodu. Tím ale naše spolupráce končit nemusí, jsem vždy každému klientovi k dispozici i po skončení obchodu.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte mi nebo napište zprávu.


Jindřich Kuthan

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF